Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bağdat Caddesi'nde bar gürültüsü isyanı

Göztepe'deki bir barda sabah 04.00'e kadar çalınan müzik çevre sakinlerini isyan ettirdi. Tehdit edildiklerini ileri süren bazı bölge sakinleri evlerini satışa çıkardı

Giriş Tarihi: 3.3.2015
Bağdat Caddesi'nde bar gürültüsü isyanı
Kadıköy'ün Göztepe Mahallesi'nde Bağdat Caddesi ile Tuğrul Sokak'ın kesişim noktasında yer alan bar, sabah 04.00'e kadar devam eden yüksek sesli müzik nedeniyle çevredeki 3 binada oturan vatandaşları isyan ettirdi. Çoğunluğunu yaşlı vatandaşların oluşturduğu Çağla, Camat ve Güneş apartmanları sakinleri, gürültü teröründen kurtulmak için çalmadık kapı bırakmadı. Kadıköy Kaymakamlığı'na yazılı başvuruda bulunan vatandaşlar, yüksek sesli müzik, sarhoş müşterilerin yaptığı taşkınlıklar, mutfaktan gelen pis kokular nedeniyle huzurlarının kaçtığını söyledi. Apartman sakinleri yaptıkları uyarılar karşısında tehdit edildiklerini ve bir komşularının ise otomobilinin lastiklerinin kesildiğini de vurguladı. Vatandaşlar dilekçelerinde işletmenin ruhsatının iptal edilmesini istedi.

EK BÖLÜMLE R KAÇAK ÇIKTI
Öte yandan Kadıköy Belediyesi tarafından yapılan denetimlerde barın bazı bölümlerinin kaçak olduğu ancak uyarıya rağmen eksikliklerin giderilmediği tespit edildi. Kadıköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'nün işletmeye 4 defa uyarılarda bulunarak para cezası kestiği öğrenildi.

DAİRELERİ SATIŞA ÇIKARDILAR
Bağdat Caddesi'nin en sakin sokaklarından olan Tuğrul Sokak, bar nedeniyle gürültüye boğuldu. Şikayetlerinden sonuç alamayan bazı sokak sakinleri, çareyi evlerinin camlarına "satılık" tabelası asmakta buldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bağdat Caddesi'nde bar gürültüsü isyanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN