Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vahşet kuaförü

Giriş Tarihi: 7.3.2015
Vahşet kuaförü

'te sevgilisinin 14 yıldır kayıp diye bilinen iki çocuğunu öldürdüğü ortaya çıkan zanlı Gül Güldane'yi gizli tanık ifşa etti: Onları kuaför dükkânında öldürüp cesetleri çöpe attı. Belediye'yi arayıp 'çöpleri alın' dedi

'te 14 yıl sonra sürpriz bir tanığın ifadeleri ile ortaya çıkan, 7 ve 2 yaşındaki iki kardeşin, babalarının sevgilisi olan kuaför Gül Güldane tarafından öldürülmesiyle ilgili tüyler ürpertici detaylara ulaşıldı. Güldane'nin iki çocuğu sevgilisi ile evlenmelerine engel gördüğü için çalıştırdığı kuaför dükkânının ağda odasında öldürdüğü, cesetleri parçalara ayırıp çuvala koyduğu, çöpe atmak için komşusunun 13 yaşındaki kızı Ö.K.'dan yardım istediği belirlendi. Güldane'nin şüphe çekmemek için de çuvalı taşımasına yardım eden komşu kızı ile bir kafede hamburger yediği ortaya çıktı. Bu yemeğin fişini saklayan Güldane, "Olay tarihinde ben hamburgercideydim" diye kendini savunmaya çalıştı ama tutuklanmaktan kurtulamadı. Güldane çocukların cesetleri bulunamamış olmasına rağmen kuvvetli suç şüphesi nedeniyle, "Birden fazla kişiyi canavarca hisle öldürmekten" tutuklandı. 14 yıl önceki dehşet, olay tarihinde 13 yaşında bugün 27 yaşında olan Ö.K'nın ifadeleriyle ortaya çıktı. Anne Ayten Çavuşlar, 23 Aralık 2001'de ekmek almak için dışarı çıkan kızları 2 yaşındaki Sedef Derya ve 7 yaşındaki Deniz'in eve gelmemesi üzerine polise gidip kayıp ihbarında bulunmuştu. Çocuklarının boşanmak üzere olduğu eşi Doğan Kutsal Güldane tarafından kaçırılmış olabileceğini öne sürdü. Ancak polisin, mahalledeki çöp konteynırları da dahil tüm detaylı araştırmalarına rağmen iki çocuğun izine rastlanamadı. İki çocuk annesi gizli tanık Ö.K. SABAH'a şunları söyledi:

'MEMLEKETTEN GELDİ'
Gül abla ile aynı apartmanda oturuyorduk. Bana 'Memleketten çuval göndermişler. Bagajda geldiği için kokmuş. Bunu çöpe atmam lazım, yardım et' dedi. Çuvalı taşıdık. Ben apartmanın hemen yanındaki çöp konteynerına atmak için hareketlenince 'Hayır, buraya atmayalım, kokar. İki sokak arkadaki konteynıra atalım' dedi. Çuvalın içinde yumuşak bir şeyler vardı. Ben ne olduğunu sormadım Gül ablaya.
Gül abla çuvalı konteynıra attıktan sonra belediyeyi aradı. 'Mahallede günlerdir çöp alınmıyor. Herkes rahatsız kokudan. Bir an önce çöpleri toplayın' diye ihbarda bulundu. İki saat sonra belediye çöpleri aldı. Deniz ve Sedef Derya'nın annelerinin yaptığı ihbardan sonra polis konteynırlar boş olduğu için hiçbir ize rastlamadı.
Çuvalı çöpe attıktan sonra bana "Sana hamburger ısmarlayayım"dedi. Kafeteryada eli ayağı titriyordu. Halinden bir şeyler yaptığı belliydi.

'BABALARINI GÖRMEK İÇİN DÜKKANA GİRDİLER'
Gizli tanık Ö.K, "Sedef ve Deniz babalarını görmek için dükkana girmişlerdi. Gül ablanın kızları ağda odasında öldürdüğünü sanıyorum. Çünkü babalarıyla evlenmek istiyor ve çocukları engel görüyordu. Sonra da evlendiler zaten. Cinayet sonrası Gül abla annemi arayıp 'Ö.K. akşam bizde kalsın' dedi. Annem izin vermedi. İyi ki o gece onunla kalmamışım. Yoksa beni de bu olaya tanıklık ettim diye öldürebilirdi. Korkumdan kimseye bir şey söylemedim. Tedavi gördüm. İki kızın annesini TV'de görünce çok üzüldüm. Çocuklarıma baktığımda onlar geliyordu aklıma. Geceleri uyuyamıyordum.1.5 yıl önce çocuk şubeye ifade verdim. İki ay önce herşeyi tekrar anlattım. Artık vicdanım çok rahat, huzurluyum." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vahşet kuaförü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN