Türkiye'nin en iyi haber sitesi

hastanelik oldu!

Geçen yıl yüz ve çene nakli yapıldıktan sonra İnegöl Belediyesi Yeniceköy ek hizmet binasında çalışmaya başlayan , yüzünde ve midesindeki şişkinlikler nedeniyle hastanelik oldu.

Giriş Tarihi: 12.3.2015 11:26 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 11:42
Recep Sert hastanelik oldu!
Temizlediği tüfeğin aniden ateş alması sonucu yüzü tanınmayacak hale gelen 'e geçen yıl Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof.Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından başarılı bir operasyonla, beyin ölümü gerçekleşen Polonyalı turist 43 yaşındaki Andrzej Kucza'nın yüzü ve çenesi nakledilmişti. Akdeniz Üniversitesi'nde uzun süre yoğun bakım ünitesinde kaldıktan sonra normal odaya alınan Recep Sert, kısa sürede iyileşerek taburcu edilmişti. Sert, tedavi gördüğü hastanede çalışan Esma Akyurt'la geçtiğimiz yaz dünya evine girmişti.

YENİ YÜZÜYLE BÖYLE TANIŞMIŞTI- TIKLAYIN

İŞE BAŞLADI, RAHATSIZLANDI

Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın desteği ile İnegöl Belediyesi Yeniceköy Mahallesi ek hizmet binasında taşeron hizmetli olarak 1 Mart'ta işe başlayan Recep Sert, yüzünde ve midesinde şişme oluşması nedeniyle İnegöl Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı.
ARKADAŞINA GÖNDER
Recep Sert hastanelik oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN