Üvey dededen torununa cinsel taciz iddiası

Giriş Tarihi: 13.3.2015 13:47 Güncelleme Tarihi: 13.3.2015 13:52
Üvey dededen torununa cinsel taciz iddiası

Adana’nın Kozan ilçesinde üvey dedesi tarafından taciz edildiği iddia edilen 6 yaşındaki kızın annesi, yetkililerden yardım istedi.

Kozan'da ikamet eden ve 3 çocuk annesi Hatice Toslak geçtiğimiz Ağustos ayında Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde bulunan akrabalarının evine yayla amaçlı gittiğini ve burada 6 yaşındaki kızı F.S.T'nin sürekli üvey dedesi M.H. tarafından taciz edildiğini iddia etti. Taciz üzerine üvey dededen şikayetçi olan Hatice Toslak, kızının taciz nedeni ile psikolojik sorunlar yaşadığını ve tedavisinin devam ettiğini söyledi.

GÖZALTINA ALINIP SERBEST BIRAKILDI, AİLE ENDİŞELİ

Kocasının üvey babası olan M.H.'nin gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldığını ve sürekli kendilerini tehdit ettiğini iddia eden Toslak, "Bunların cezalandırılmasını istiyoruz. Bu insanlar sokakta dolaştığı müddetçe benim kızım korkudan sokağa çıkamaz hale geldi. Sürekli 'elimi bırakma anne çok korkuyorum' diyor. Kızımı taciz eden ve sürekli bizleri tehdit eden bu insanlar hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılması için yetkililerden yardım bekliyoruz" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Üvey dededen torununa cinsel taciz iddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN