Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melisa'dan 2 gündür haber alınamıyor

Adana'da "okula gidiyordum" diye evden ayrılan 18 yaşındaki Melisa Şölen'den 2 gündür haber alınamıyor. Şölen ailesi, hunharca katledilen Özgecan Aslan'ın başına gelenlerin, kızlarının da başına gelmesinden korkuyor.

Giriş Tarihi: 14.3.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 14.3.2015 15:18
Melisa'dan 2 gündür haber alınamıyor
Seyhan ilçesi Akkapı Mahallesi'nde oturan Melisa Şölen, 12 Mart Perşembe günü saat 12.30'da 'Okula gidiyorum' diyerek evden ayrıldı. Ancak Fatih Ticaret Meslek Lisesi'nde okuyan genç kızdan bir daha haber alınamadı.

'BAY BAY DEYİP SURATIMA KAPATTI'

Melisa Şölenin nişanlısı Cem Perçin, 'Nişanlım her gün okula giderken beni arardı, kaybolduğu gün okula gittiği saatlerde işlerimden dolayı telefonu açamadım ve bir daha kendisinden haber alamadım. Bu durum üzerine sürekli Melisayı aradık, bir ara sesinden sarhoş olduğunu tahmin ettiğim bir erkek telefonu açtı ve bana; 'bay bay' deyip telefonu yüzüme kapattı. O saatten sonra da Melisa'nın telefonuna ulaşamadık' dedi. Cem Perçin, Melisayı okulda hiçbir arkadaşının görmediğini, sadece Demet adında bir arkadaşıyla telefonda görüştüğünü ve Demet'e 'eve gidiyorum' dediği bilgisine ulaştıklarını söyledi. Öte yandan Perçin, Melisa'nın ailesiyle ya da kendisiyle herhangi bir problemi olmadığını, kaçırılmış olabileceğini ve ailece Melisa'nın hayatından endişe ettiklerini sözlerine ekledi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Melisa'dan 2 gündür haber alınamıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN