Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Özgecan gibi olmasın'

18 yaşındaki lise öğrencisi Melisa Şölen'den, üç günden bu yana haber alınamıyor. Aile, kızlarının Tarsus'ta korkunç bir cinayete kurban giden Özgecan gibi öldürülmesinden korkuyor

Giriş Tarihi: 15.3.2015
'Özgecan gibi olmasın'
Adana'da, belediyede işçi olarak çalışan Sadık ve Zehra Şölen'in 18 yaşındaki kızı ticaret meslek lisesi son sınıf öğrencisi Melisa Şölen, 3 ay önce Cem Perçin ile nişanlanmıştı. Geçtiğimiz perşembe günü okula gitmek üzere evden çıkan Melisa, bir daha geri dönmedi. Kızına telefonla da ulaşamayan anne Zehra Şölen ile nişanlısı Cem Perçin karakola giderek kayıp müracaatında bulundu.

SEVDİĞİYLE NİŞANLANMIŞTI

Kızlarından 4 gündür haber almayan aile endişe içinde bekliyor. Özgecan Aslan'ın feci şekilde öldürülmesinden sonra daha çok korktuklarını dile getiren anne Zehra Şölen, "Nişanlanmıştı. Çok mutluydu. Bize yansıyan problemi yoktu. Kaçmayı düşünse, eşya ve para alırdı. Yanında sadece okul çantası vardı. Kaçırıldığını düşünüyoruz. Başına kötü bir olay gelmesinden korkuyoruz. Perişan durumdayız" diye gözyaşı döktü. Cem Perçin'in annesi Yasemin Perçin ise "Oğlumla birbirlerini severek nişanlandılar ve çok mutluydular. Oğlum, nişanlısı kaybolunca hastalandı" dedi. Bu arada Melisa'nın, ailesini telefonla arayarak başkasını sevdiğini ve onunla kaçtığını söylediği iddia edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Özgecan gibi olmasın'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN