Türkiye'nin en iyi haber sitesi

otoyolunda o tarihe dikkat!

Giriş Tarihi: 17.3.2015 19:28 Güncelleme Tarihi: 17.3.2015 20:38
Tem otoyolunda o tarihe dikkat!

Otoyolu'nun İstanbul Çamlıca Gişeleri ile Gebze Kavşağı arasındaki bölümünde köprü ve viyadüklerde 31 Ağustos'a kadar yaya korkuluklarını yenileme çalışması yapılacak

Kocaeli Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, çalışmalar sırasında otoyolun her iki istikametindeki köprü ve viyadüklerde çalışılan kesimlerde emniyet şeridi ve gerektiğinde sağ şeritlerin kapatılacağı bildirildi.

İhtiyaç halinde sol şeridin de kapatılabileceği belirtilen açıklamada, aynı anda hem sağ hem de sol şeridin kapatılmayacağını duyuruldu.

Açıklamada, çalışmaların yarın başlayacağı aktarılarak, şunlar kaydedildi:

"Bu kesimdeki çalışmalar 31 Ağustos Pazartesi günü tamamlanacaktır. Çalışmalar haftanın her günü 07.00 ile 20.00 arasında trafik yoğunluğu dikkate alınarak yapılacaktır. Gerek duyulduğunda trafik yoğunluğuna da bağlı olarak gece çalışmaları da yapılacaktır. Çalışmalar süresince sınav ve bayram günleri gibi özel günler göz önünde bulundurularak, trafik düzenlemeleri buna göre yapılacaktır. Söz konusu çalışmalar esnasında gerekli olan tüm emniyet önlemleri alınacak ve trafik işaretlemeleri yapılacaktır. Sürücülerin yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerekmektedir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tem otoyolunda o tarihe dikkat!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN