Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özgecan Aslan'ın katilinin eşi dehşet gecesini anlattı!

Özgecan Aslan'ın katil zanlısının eşi N.A. Suphi Altındöken'in yakalanması için her türlü yardımı yapmaya hazır olduğunu söylemiş. N.A. cinayet gecesini şöyle anlatmış: Suphi'nin boynunda cırmık, yüzünde kan, gözünde morluk vardı.

Giriş Tarihi: 18.3.2015 11:13 Güncelleme Tarihi: 18.3.2015 11:24
Özgecan Aslan'ın katilinin eşi dehşet gecesini anlattı!
Mersin'in Tarsus ilçesinde Özgecan Aslan'ı öldürüp yakan Suphi Altındöken'in eşi N.A.'nın Jandarma alınan ifadeleri gün yüzüne çıktı. N.A., cinayetten sonra eve gelen eşinin yüzünde, ellerinde, boynunda çırmık ve çizik izleri ve kan lekeleri olduğunu, gözünün altında morarma bulunduğunu söyledi. Eşinin Özgecan Aslan'ı öldürdüğünü jandarmada öğrenen N.A. "Bu konuyu ilk defa sizden duyuyorum. Şu anda şok geçiriyorum. Kendisinin yakalanması konusunda size her türlü yardıma hazırım" diye konuştu.

KATİL ZANLISININ EŞİ: YÜZÜNDE KAN, GÖZÜNDE MORLUK VARDI

Suphi Altındöken'in eşi N.A. Tarsus Merkez Jandarma Karakol Komutanlığı'nda alınan ifadesinde, cinayet günü eve gelen eşinin yüzünde, ellerinde, boynunda çırmık ve çizik izleri ve kan lekelerinin olduğunu, gözünün altında morarma bulunduğunu söyledi. Evde pantolonunu değiştirip elini yüzünü yıkadığını ve gözüne buz koyduğunu belirten N.A. "Bir tedirginlik hali mevcuttu. Ne olduğunu sorduğumda minibüste kavga ettiğini söyledi. 10-15 dakika sonra arkadaşı Fatih'in yanına gitmek üzere evden ayrıldı" dedi. Eşinin gece eve gelmemesi üzerine meraklanarak aradığını, telefonu kayınpederi Necmettin'in çıktığını belirten N.A. "Kayınpederim karakolda olduklarını, ifade verdiklerini, merak edecek bir şey olmadığını söyledi. Eşim saat 07-08 sıralarında eve geldi. Minibüslerin kalktığı yere gideceğini, kavga olayının şahidi olan ve devamlı minibüsü kullanan yolculardan birini görmeye gideceğini belirterek, evden çıktı. Bana gönderilen mesajları ve arama kaydını silmemi istedi. Yaklaşık bir saat sonra eve geldi ve Fatih'in yanına gidiyorum diyerek, ayrıldı. Saat 12.30 civarında ayrıldı ve bir daha kendisini görmedim. Aramama rağmen telefonu kapalı olduğu için kendisiyle görüşemedim" dedi. Özgecan Aslan'ın öldürülmesine ilişkin Altındöken, "Bu konuyu ilk defa sizden duyuyorum. Şu anda şok geçiriyorum. Bana kendisi bu konudan hiç bahsetmedi. Kendisinin yakalanması konusunda size her türlü yardıma hazırım" diye konuştu.

Suphi Altındöken'in şoför arkadaşlarından Ahmet Akar da 12 Şubat akşamı karşılaştığı saldırganın yüzünden "tırnak batma izlerinden yaralanmalar" olduğunu belirterek, "Bizimle selamlaşırken elinde kesici alet yaralanmasının olduğunu gördüm. Ne olduğunu sorduk. Aynı gün kavga ettiğini, akşam saatinden beri jandarmada olduklarını söyledi. Benden 100 TL borç istedi. Param olmadığından veremeyeceğimi söyledim" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Özgecan Aslan'ın katilinin eşi dehşet gecesini anlattı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN