Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gizlice evlendiler sessizce boşandılar

Best Model Of Turkey"in birincileri Ayşenur Özkan ile Burak Çelik, sessiz sedasız boşandı. Çift, birbirinden bir istekte bulunmadı ve tek celsede ayrıldı

Giriş Tarihi: 3.4.2015
Gizlice evlendiler sessizce boşandılar
Karagül dizisiyle büyük hayran kitlesine ulaşan oyuncu Burak Çelik, 2013'te sessiz sedasız evlenen manken ve oyuncu Ayşenur Özkan'ın mutluluğu kısa sürdü. Özkan, avukatları aracılığıyla Çelik'e boşanma davası açtı. Anlaşmalı olarak boşanmak istediğini dava dilekçesinde anlatan Özkan, bir süredir Çelik'le uyumsuzluk yaşadığını, bu durumun giderek şiddetli geçimsizliğe dönüştüğünü, evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını ve çekilmez hale geldiğini belirtti. Taraflar birbirlerinden nafaka, hak, alacak, mal ve benzeri bir talepte bulunmadı. Tarafların ortak yaşadıkları ev, boşanmayla birlikte Özkan'a geçecek. Çelik, özel eşyalarını alarak evden ayrılacak. Bu evdeki tüm menkul eşyalar davacıya ait olacak.

BARIŞMA İHTİMALİ YOK
Çift İstanbul Aile Mahkemesi'nde geçen hafta görülen davada, birbirlerinden maddi manevi talepte bulunmadı. Çelik "Boşanmamıza karar verilsin. Benim de herhangi bir talebim yok" diye konuştu. Özkan ve Çelik, soru üzerine "Barışma ihtimalimiz yok" yanıtı verdi. Mahkeme çifti boşadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gizlice evlendiler sessizce boşandılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN