Sayısal Loto sonuçları 04/04/2015 — Büyük ikramiye sahiplerini buldu

Sayısal Loto! Merakla beklenen sonuçlar saat 21:00'da açıklandı. Sayısal Loto sonuçları 04 Nisan çekilişi kazanan numaralar Milli Piyango tarafından bu gece saat 21.00'da açıklandığı gibi sitemizde de yer aldı. İşte MPİ tarafından açıklanan Sayısal loto sonuçları...

Giriş Tarihi: 4.4.2015 22:06 Güncelleme Tarihi: 4.4.2015 22:07
Sayısal Loto sonuçları 04/04/2015 — Büyük ikramiye sahiplerini buldu
Milli Piyango idaresinin düzenlediği şans oyunları arasında en çok kazandıran ve en çok tercih edilen şans oyunu olmaya devam ediyor.
Sayısal Loto sonuçları belli oldu. Milli Piyango İdaresi, 960. hafta Sayısal Loto sonuçlarını 4 Nisan Cumartesi akşamı noter huzurunda gerçekleştirdiği çekiliş sonucunda belirledi. Merakla beklenen Sayısal Loto sonuçlarına göre kazanan numaraların belli olmasıyla birlikte 2 talihli büyük ikramiyeyi kazandı. Bu haftanın talihlilerinden biri Erzurum/Yakutiye'den, diğeri ise İstanbul/Kadıköy'den çıktı.

04 NİSAN SAYISAL LOTO SONUÇLARI960. hafta Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekiliş sonucunda belli oldu. Bu sonuçlara göre kazandıran numaralar 12, 14, 15, 30, 31 ve 41 olarak belirlendi. Kazandıran numaraları Erzurum'un Yakutiye ilçesi ve İstanbul'un Kadıköy ilçesinden birer kişi doğru tahmin etti. Büyük ikramiye ikiye bölünürken, talihliler kişi başı 758 bin 701 lira 20 kuruş ikramiye kazandı.

Ayrıca 5 bilen 218 kişi 2 bin 932 lira 90 kuruş, 4 bilen 11 bin 87 kişi 44 lira 5 kuruş, 3 bilen 199 bin 704 kişi ise 6 lira 75 kuruş ikramiye kazandı.

Her hafta Cumartesi akşamı çekilen Sayısal Loto'da 3 ve 4 rakamı doğru tahmin edenler ikramiyelerini Loto bayilerinden, 5 rakamı doğru tahmin edenler Loto bayileri veya Milli Piyango İdaresi Şubeleri'nden, 6 rakamı doğru tahmin edenler ise büyük ikramiyeyi Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nden alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

ÖNCEKİ GÜN DE SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTI...

Süper Loto sonuçları yayınlandı. Geçen hafta devreden Süper Loto 2 nisan şanslı numaraları yayınlandı. Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama adresi. Süper Loto 2 nisan tarihi şanslı numara çekilişi aşağıdaki gibi gerçekleşti.Her hafta Perşembe günlerinin şans oyunu olan Süper loto'da heyecan bu haftada devam edecek. Süper loto sonuçları bu hafta devretmeden geldiği için tahmini olarak 2-3 Milyon TL arasında ikramiye dağıtacak.

Geçtiğimiz iki haftadır Süper loto devredince ikramiye tutarı 6 Milyon TL olmuştu. Geçen hafta süper loto sonuçları Bursa/Osmangazi'ye çıkmıştı.Süper loto sonuçları Milli Piyangoidaresinin düzenlediği şans oyunları arasında en çok devreden şans oyunu olma özelliğini elinde tutuyor.

Süper loto sonuçları Milli Piyango İdaresinin düzenlediği şans oyunları arasında sayısal loto'dan sonra en çok oynanan olma özelliğini elinde tutuyor.

Süper loto sonuçları her hafta saat 21:15 ile 21:30 saatleri arasında açıklanmaktadır. Sonuçları sitemizden takip edebilirsiniz

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

Süper Loto'da ikramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sayısal Loto sonuçları 04/04/2015 — Büyük ikramiye sahiplerini buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN