Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çanakkale'ye Erçetin'li klip

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 100'üncü yıl dönümü için Candan Erçetin'in de rol aldığı bir klip çekti. Subaylar bağlama çaldı bahriyeliler türkü söyledi

Giriş Tarihi: 6.4.2015
Çanakkale'ye Erçetin'li klip
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 100'üncü yıl dönümü için Candan Erçetin'in de rol aldığı bir klip çekti. Firkateynde ve denizaltıda "Çanakkale Türküsü"nü söyleyen bahriyeliler, görsellik açısından zengin bir klibe imza attı. Çanakkale Deniz Zaferi'nin 100'üncü yıl dönümü olan 18 Mart'ta yayımlanması için çekilen klipte, subay ve astsubaylar rol aldı. 18 Mart'a yetişmeyen klibin önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor.

CANDAN ERÇETİN DE SÖYLEDİ

Klipte bahriyelilerin firkateynde türkü söylediği, subayların da denizaltında bağlama çaldığı görüntülerin de olduğu öğrenildi. Profesyonelce hazırlanan videonun Deniz Kuvvetleri'nde görevli subay ve astsubaylar tarafından da beğenildiği belirtiliyor. Ayrıca ünlü sanatçı Candan Erçetin'in de klipte yer aldığı ifade edilirken, Erçetin'in denizcilere destek için türkünün bir bölümüne eşlik ettiğine dikkat çekiliyor.

MERAK KONUSU OLDU

Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu'nun hazırlanan klibi beğendiği, fakat bazı görüntülerin askerlikle uyumlu olmadığı, bu görüntülerin dikkat çekebileceğini düşündüğü için yayınlanma tarihini ertelettiği belirtiliyor. Bostanoğlu'nun, klibin bazı noktalarında yapılacak yeniliklerin ardından klibi yayımlatacağı ifade ediliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çanakkale'ye Erçetin'li klip
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN