Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Muhsin Kaptan'a büyük ödül

Konvoy Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Emirsoy bugün KKTC Yakın Doğu Üniversitesi'nde düzenlenen törenle Socrates Onur Ödülününün sahibi oldu.

Giriş Tarihi: 7.4.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 15:04
Muhsin Kaptan'a büyük ödül
Konvoy Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Emirsoy, her yıl Oxford Akademik Birliği, Rektörler Kulübü ve Uluslararası Socrates Onur Topluluğu tarafından verilen Uluslararası Oxford Socrates Onur Ödülü'nü bugün KKTC Yakındoğu Üniversitesi'nde düzenlenen törenle aldı.

Dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen ve belirli kriterler çerçevesinde her yıl bilimadamları, eğitim kuruluşları ve işadamlarına verilen Oxford Akademik Birliği (Oxford Academic Union - OAU) Rektörler Kulübü (Club of Rectors - CRE) ve Uluslararası Socrates Onur Topluluğu (Socrates International Honour Society Socrates Onur Ödülü'ne, bu yıl Emirsoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kaptan Muhsin Emirsoy layık görüldü.

Konvoy Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Emirsoy ödülünü bugün (25 Mart 2015) Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti Yakın Doğu Üniversitesi'nde düzenlenen törenle aldı. Ödül töreni denizhaber.tv'den saat 14.00'den itibaren canlı olarak yayınlandı.

Geçtiğimiz yıllarda da 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Rusya Başbakanı Viktor Chernomyrdin, İngiltere Oxford Sokrates Değerlendirme Kurulu tarafından bu ödüle layık görülmüştü.

Deniz Haber Ajansı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muhsin Kaptan'a büyük ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN