08.04.2015 — Şans Topu çekildi! İşte sonuçlar

Şans Topu! Sonuçlar belli oldu mu, 8 Nisan 2015 Şans Topu Çekilişi Yapıldı mı? Şans topu çekiliş sonuçları her hafta Çarşamba günü saat 9 ve 9.30 arasında belli oluyor. Her hafta MPİ tarafından çekilişi yapılan şans topu 8 Nisan sonuçları burada. Şans topunda en fazla çıkan rakamlar ve ayrıntılar haberimizde.

Giriş Tarihi: 8.4.2015 21:40 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 21:44
08.04.2015 — Şans Topu çekildi! İşte sonuçlar
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen şans oyununun 721. hafta çekilişinde, kazandıran numaralar 7, 16, 22, 26, 28 ve artı 12 olarak belirlendi. Şans Topu sonuçları MPİ tarafından kendi internet sitesi üzerinden açıklandı. Sonuçlar her hafta olduğu gibi bu hatfa da ilk olarak yine Sabah.com.tr'de. İkinci haftadır devreden şans topu sonuçları şöyle gerçekleşti.GEÇEN HAFTAKİ SONUÇLAR...

1 Nisan Şans topu sonuçları bu hafta devretmeden geliyor. Şans topu sonuçları bugün 21:30'da belli oldu. Milli Piyango idaresinin düzenlediği şans oyunları arasında her hafta çarşamba günleri çekilen şans topu bu hafta zengin olma hayalleri süslemeye devam ediyor. Şans topu oyunu şans oyunları arasında en çok bilinen oyun olma özelliğini elinde tutuyor.MPİ Şans topu bu akşam çekiliyor. 1 Nisan 2015 Çarşamba gününün anlık sonuçları yayınlandığında anında sayfamızda olacaktır. Her çarşamba Milli Piyango İdaresi tarafından çekilen Şans topu sonuçları bu akşam belli olacak. Milyonlarca kişi tarafından oynanan Şans Topu kazandırmaya devam ediyor.

Milli Piyango İdaresinin en çok oynanan şans oyunlarından biri olan Şans Topu 1 Nisan çekilişi sonuçları bu akşam saat 9.30'da açıklanacak. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazanmak için 5+1 bilmek gerekiyor. 2014 şans topu kazandıran numaralar, Şans topunda en çok kazandıran rakamlar ve Şans topu 1 Nisan Çarşamba çekiliş sonuçları açıklandığı anda bu haberde sizinle...

MPİ Şans Oyunları Hakkında Bazı Bilgiler

On Numara, Şans Topu, Süper Loto 6/54 ve Sayısal Loto 6/49 Çekilişleri, İdaremizin Kızılay binasında bulunan Çekiliş Salonunda yapılmaktadır. Sayısal oyunlardan; On Numara Çekilişi Pazartesi günleri, Şans Topu Çekilişi Çarşamba günleri, Süper Loto 6/54 Çekilişi Perşembe günleri, Sayısal Loto 6/49 Çekilişi Cumartesi günleri, Yapılmaya devam edilmekte olup, saat 21.10 sularında Noter ve Çekiliş Heyeti huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilmektedir.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?


Şans Topunun çekiliş günü Çarşamba akşamı saat 20:40-21:00 aralığındadır. Noter huzurunda yapılan çekilişlerin tamamlanmasından sonra şans topunun ilgili hafta sonuçları Milli Piyango resmi sitesi üzerinden yayınlanıyor. Şans Topu (5+1)'i tutturan talihli ya da talihliler büyük ikramiyeyi almaya hak kazanıyorlar. Sonrasında sırasıyla 5 bilenler, 4+1 bilenler, 4, 3+1, 3, 2+1 ve 1+1 bilenler de küçük miktarlarda da olsa ikramiye almaya hak kazanıyorlar.

Şans Topu oyununda (1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenler ikramiyelerini Loto bayilerinden, (4+1) ve (5) bilenler Loto bayileri veya Milli Piyango Şubelerinden alabilirler. Ancak (5+1) bilenler ise Milli Piyango genel müdürlüğünden alabilirler. Kazanılan ikramiyeler 1 yıl süre ile ödenir.

Diğer adı da 5+1 olan Şans Topu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk grupta 1 ile 34'e kadar olan numaralardan, ikinci grupta ise 1 ile 14'e olan numaralar bulunmaktadır.

Oyuncu, ilk sayı grubundan 5 adet, ikinci sayı grubundan 1 adet numara seçerek oyuna dahil olur. Diğer şans oyunlarında olduğu gibi oyuncu ister kendi belirlediği sayıları oynar, isterse de makinenin otomatik olarak belirlediği sayılarla şansını dener.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
08.04.2015 — Şans Topu çekildi! İşte sonuçlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN