Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Platonik aşığı tarafından 4 aydır rehin tutuluyor

Adana'da 4 ay önce platonik aşığı tarafından kaçırılan 17 yaşındaki kızdan 4 aydır haber alınamıyor.

Giriş Tarihi: 8.4.2015 13:49 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 13:56
Platonik aşığı tarafından 4 aydır rehin tutuluyor
Aile, kızlarının hayatta olup olmadığından endişe ediyor.


AİLEYİ TEHDİT ETMEYE BAŞLADI

Merkez Seyhan ilçesi Bey Mahallesi'nde oturan G.E.'yi (17) 5 yıl önce mahallede görüp aşık olan Mahmut A. (23), iddiaya göre, amcası ve annesini, kızın ailesine göndererek istedi. Ancak G.E.'nin yaşının küçük olması nedeniyle aile kızlarını vermedi. Bunun üzerine aileyi tehdit eden Mahmut A. kızı sürekli takip etmeye başladı. Mahmut A. hem kız çocuğunu hem de ailesini arayarak tehditler savurdu. Buna rağmen aile kızını platonik aşığa vermedi.

ABLASINA YEMEK GÖTÜRÜRKEN KAÇIRILDI


Mahmut A. bunun üzerine plan yaparak 5 Ocak'ta 2015 tarihinde otomobil ile gelip kızı saat 21.00 sularında aynı sokakta oturan ablasına yemek götürmek için dışarı çıktığı sırada kaçırdı. G.E.'den haber alamayan ailesi kayıp dilekçesi verip, kızlarının Mahmut A. tarafından kaçırıldığını iddia etti."KIZIMI ÖLDÜRÜR DİYE OKULA BİLE GÖNDEREMEDİM"

Baba Nuri Ergin (58) kızına Mahmut A. musallat olduktan sonra korktukları için ilkokuldan sonra kızını okula göndermediğini belirterek, "5 yıldır bize bu genç kan kusturuyor. Kızımı vermediğimiz için hepimizi ölümle tehdit etti. Kızımı telefonla arayıp tehdit etti. Kızım artık girdiği çıkmazdan psikolojisi bozulmuştu. En sonunda kızımı kaçırdı. Babası Mardin'in Midyat ilçesine bağlı Gelinkaya Mahallesi'nde oturuyor. Şikayetçi olduk ancak aradan 4 ay geçmesine rağmen kızım bulunmadı. Kızım sağ mı ölü mü onu da bilmiyoruz. Ben kızımın canından endişe ediyorum o kızımı kesinlikle öldürmüştür. Bu zamana kadar yoksa kızım bizi arardı. Kızımın bir sesini duyayım onun yaşadığını bileyim yeter. Bizim 4 aydır neler çektiğimizi bir tek biz biliriz. 4 aydır perişan olduk sadece kızımın sesini duymak istiyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Platonik aşığı tarafından 4 aydır rehin tutuluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN