Türkiye'nin en iyi haber sitesi

09.04.2015 — Süper Loto sonuçları (4 Milyon TL sahibini arıyor)

Giriş Tarihi: 9.4.2015 21:07 Güncelleme Tarihi: 9.4.2015 22:19
09.04.2015 — Süper Loto sonuçları (4 Milyon TL sahibini arıyor)

Süper Loto! Büyük ikramiye ne kadar verdi? 9 Nisan Süper Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı mı? İşte Milli Piyango İdaresi tarafından her Perşembe düzenlenen Süper Loto sonuçları.

Bu haftaki sonuçlar az önce açıklandı. 9 Nisan Süper loto için bu hafta loto bayilerinin önünde uzun kuyruklar oluştu. 3.kez devrettiği için bu hafta ikramiye çok yüksek olacaktı. Süper loto sonuçları her hafta perşembe günleri heyecanla çekilmeye devam ediyor. Milli Piyango İdaresinin düzenlediği şans oyunları arasında en çok oynanan şans oyunu olan süper loto bu haftada çok oynanmaya devam ediyor.

BÜYÜK İKRAMİYE 5 MİLYON TL'Yİ AŞACAK

3 Haftadır devreden Süper Loto bu hafta da devretti. Süper Loto üç haftadır altı bilen çıkmadığı için büyük ikramiyesini devretti. Son olarak 2 Nisan çekilişinde yine altı bilen çıkmayınca Süper Loto 3 milyon 759 liralık büyük ikramiyesi bu haftaya kalmıştı. Bu hafta oynanan rakamlarla birlikte Süper loto sonuçlarını bilen kişi 5 milyon liraya yakın bir ikramiye kazanacaktı. Süper Loto 9 Nisan çekilişi Milli Piyango İdaresi tarafından saat 21.00'da yapıldı.

İŞTE BU HAFTAKİ KAZANAN NUMARALARGEÇEN HAFTAKİ SONUÇLAR...

Süper Loto sonuçları yayınlandı. Geçen hafta devreden Süper Loto 2 nisan şanslı numaraları yayınlandı. Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama adresi. Süper Loto 2 nisan tarihi şanslı numara çekilişi aşağıdaki gibi gerçekleşti.Her hafta Perşembe günlerinin şans oyunu olan Süper loto'da heyecan bu haftada devam edecek. Süper loto sonuçları bu hafta devretmeden geldiği için tahmini olarak 2-3 Milyon TL arasında ikramiye dağıtacak.

Geçtiğimiz iki haftadır Süper loto devredince ikramiye tutarı 6 Milyon TL olmuştu. Geçen hafta süper loto sonuçları Bursa/Osmangazi'ye çıkmıştı.Süper loto sonuçları Milli Piyangoidaresinin düzenlediği şans oyunları arasında en çok devreden şans oyunu olma özelliğini elinde tutuyor.

Süper loto sonuçları Milli Piyango İdaresinin düzenlediği şans oyunları arasında sayısal loto'dan sonra en çok oynanan olma özelliğini elinde tutuyor.

Süper loto sonuçları her hafta saat 21:15 ile 21:30 saatleri arasında açıklanmaktadır. Sonuçları sitemizden takip edebilirsiniz

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

Süper Loto'da ikramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
09.04.2015 — Süper Loto sonuçları (4 Milyon TL sahibini arıyor)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN