Süper Loto 1 kişiyi milyoner yaptı! İşte bu haftaki sonuçlar

Süper Loto! Büyük ikramiye ne kadar verdi? 16 Nisan Süper Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı mı? İşte Milli Piyango İdaresi tarafından her Perşembe düzenlenen Süper Loto sonuçları.

Giriş Tarihi: 17.4.2015 02:08 Güncelleme Tarihi: 17.4.2015 02:08
Süper Loto 1 kişiyi milyoner yaptı! İşte bu haftaki sonuçlar
Milli Piyango İdaresi'nin Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Süper Loto'da 6 bilen bir kişi büyük ikramiyenin sahibi oldu. İkramiye 7 milyon 11 bin 652 bin lira olarak açıklandı.

Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte 5 bilen 136 kişi, 4 bin 61 lira altmış beşer kuruş, 4 bilen 7 bin 569 kişi, 79 lira onar kuruş ve 3 bilen 147 bin 571 kişi, 6 lira doksanar kuruş ikramiye alacak.Büyük ikramiyeyi kazanan talihli, kuponunu Adana'nın Çukurova ilçesindeki bayiden yatırdı. Bu haftaki çekilişte, 9 milyon 180 bin 984 lira 50 kuruş ikramiye dağıtıldı. Hasılattan kamuya KDV olarak 1 milyon 567 bin 230 lira 25 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak 876 bin 499 lira 18 kuruş aktarıldı.

Milli Piyango İdaresince düzenlenen Süper Loto oyununun bu haftaki çekilişi yapıldı. Süper Loto'da, 391. haftanın kazandıran numaraları 3, 7, 10, 12, 30 ve 33 olarak belirlendi.

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Bir kuponda 6 adet kolon ve kolon başına toplam 54 adet sayı bulunur. Bir adet oynamak için bu sayılardan 6 adedi seçilip kalemle işaretlenir. İsterseniz kuponunuzu sen seç yöntemiyle terminale otomatik olarak doldurtabilirsiniz. Çoklu çekiliş işaretlerseniz aynı kuponu iki, üç yada dört haftalık oynayabilirsiniz.

Eğer otomatik olarak makineye doldurtmak yerine kendiniz seçerek oynamak istiyorsanız; Bir kolonda mevcut olan 1′den 54′e kadar olan sayılardan altı adedini seçip işaretlemeniz yeterlidir. Seçtiğiniz sayıların üzerini kalemle işaretlemeniz suretiyle toplamda en az 3 adet doğru sayıyı tutturmanız gerekecektir. İkramiyeler toplamda 3, 4, 5 ve 6 adet sayıyı doğru tahmin edebilen katılımcılar arasında paylaştırılır. Elbette 6 adet sayıyı tek seferde doğru tahmin edebilen katılımcı büyük ikramiyeye hak kazanır. Büyük ikramiye milyon liranın üzerindedir.

Süper Loto Çekilişi ne zaman yapılır?

Çekiliş 21.05 te gerçekleşir. Ancak Süper Loto Sonucu resmi duyurusu, her Perşembe saat 21:30′da yapılır. Süper Loto çekiliş sonuçları, en hızlı şekilde Sabah.com.tr adresinden eş zamanlı olarak öğrenilebilir.

Her hafta 6 bilen çıkmadığı için büyük ikramiye bazen devredecektir. Bu da ikramiyenin katlanarak artmasına ve bir sonraki hafta oynayan toplam katılımcı sayısının da yükselmesine yol açacaktır. Katılımcı sayısının yükselmesi ikramiyenin büyümesine yol açacağından, her devirle birlikte büyüyen ikramiye, oyunun cazibesini daha da arttıracaktır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Süper Loto 1 kişiyi milyoner yaptı! İşte bu haftaki sonuçlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN