Türkiye'nin en iyi haber sitesi

23 Nisan Çekilişi Ankara'da yapılacak

! MPİ 19 Nisan çekiliş sonuçları açıklandı mı. 19 Nisan Milli Piyango çekilişi sıralı tam liste linki var mı?

Giriş Tarihi: 19.4.2015 20:52 Güncelleme Tarihi: 18.10.2017 13:58
Milli Piyango 23 Nisan Çekilişi Ankara'da yapılacak
Her ayın 9'u,19'u ve 29'da çekilen sonuçları Sıralı Tam Listesi bu ay Nisan ayı olması sebebi ile 19 Nisan 2015 Milli Piyango çekilişi 23 Nisan'da özel çekiliş olarak yapılacaktır. Milli Piyango İdaresi tarafından çekilecek özel çekiliş sonuçları sorgulama için aşağıda bilet sorgulama linkini kullanabilirsiniz.

Milli Piyango talihlilerine büyük ikramiyeler dağıtmaya devam ediyor. 23 Nisan 2015 Milli piyango çekilişinde büyük ikramiye tutarı 3 Milyon Tl. 3 farklı bilet olarak talihlilerine sunulan biletlerin özelliklerine göre ikramiyeler dağıtılacak. Tam Bilet, Çeyrek bilet ve yarım biletlerdir. İşte Milli Piyango Sonuçları sorgulama sayfası sizlerle.
MİLLİ PİYANGO GENEL BİLGİLER

Başbayiler ile sanal ortam bayileri İdare ile imzaladıkları sözleşmede belirtilen tutara kadar diğer bayiler ise son üç rakama ( son üç rakam dahil ) kadar isabet eden ikramiyeleri ödemek zorundadır. Bayiler, son dört veya beş rakamına göre isabetli biletlerin de, ikramiyelerini ödeyebilirler.

Yılbaşı çekilişi için bilet küpürlerine bakılmaksızın, talihlilere ödenecek ikramiyelerden 1.000.000.- ( Bir milyon TL.) ve daha büyük ikramiyeler, yıl içerisinde yapılacak diğer çekilişlere ait büyük ikramiye Genel Müdürlükçe, bunların altında kalan diğer ikramiyeler Şube Müdürlüklerince ödenir.

İdare, gerekli gördüğü hallerde, ikramiye ödeme limitlerini arttırmaya ve eksiltmeye yetkilidir. İkramiyeler bir yıllık zamanaşımı süresine tabi olup, çekiliş tarihinden itibaren bir yıl içinde ibraz edilmeyen biletlerin ikramiyeleri zamanaşımına uğrar ve bu iletlere ikramiye ödemesi yapılmaz. Zamanaşımına uğrayan ikramiyeler İdareye gelir kaydolunur. Zamanaşımı süresinin hafta sonu veya resmi tatile rastlaması halinde, izleyen ilk işgünü mesai bitimine kadar ikramiye ödenir.

Milli Piyango İkramiye Ödemeleri

Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için, biletin ikramiye kazanan numaralardan birini ihtiva etmesi,çekiliş tarihi, ikramiye ve seri numarası, fiyat ve kupür itibariyle herhangi bir kuşkuya meydan vermeyecek şekilde kendini ibraz eder nitelikte olması gerekir.

Kendini ibraz eden biletlerden; ikramiye numaralarının dışında kalan diğer yerlerinden yırtılmış veya kopmuş olup parçaları mevcut olan ve ikramiye kazanan numaraları açık bir şekilde okunanlara da ikramiye ödenir. İkramiye isabet eden numaraları üzerinden yırtılmış veya kopmuş olup, parçaları mevcut olan biletlerin ikramiyesi ancak, İdare veya satış merkezleri tarafından yapılacak inceleme sonucunda ödenebilir. Bu şekildeki biletlerden bayi ödeme yetkisindeki ikramiyeler satış merkezi yöneticisinin kararı, daha büyük ikramiyeler ise İdare merkezi onayı ile ödenir. İkramiye kazanan numaralardan hiç birini ihtiva etmeyen ya da kendini ibraz eder nitelikte olmayan; sahte, tahrifat yapılmış, zamanaşımına uğramış, iptal edilmiş, ödendi damgası sığacak kadar veya daha büyük parçası kopmuş ve parçaları mevcut olmayan biletlere ikramiye ödenmez.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milli Piyango 23 Nisan Çekilişi Ankara'da yapılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN