Kapısı herkese açık banka!

Giriş Tarihi: 21.4.2015
Kapısı herkese açık banka!

Adana'da, banka şubesine erken saatte gelen vatandaş, kapının açık olduğunu görünce polisi aradı. Kapının hafta sonu boyunca açık kaldığı, herhangi bir hırsızlık olayı yaşanmadığı ortaya çıktı

Adana'da bir banka şubesinin arızalı olan kapısının 2 gün boyunca açık kaldığı ortaya çıktı. Polis ve banka görevlileri tarafından yapılan kontrolde bankada herhangi bir hırsızlık olayının yaşanmadığı belirlendi. Seyhan ilçesi Abidin Paşa Caddesi üzerinde bulunan bir banka şubesine dün sabah erken saatte gelen bir vatandaş, kapının açık olduğunu fark etti. Bunun üzerine polisi arayıp, durumu haber verdi. Olay yerine gelen polis, kapısı açık olan bankanın önünde güvenlik önlemi alıp, görevlileri aradı. Yaklaşık 20 dakika sonra bankaya önce güvenlik görevlileri, daha sonra yetkililer geldi. Polis ile birlikte bankaya giren görevliler herhangi bir hırsızlık olup, olmadığını kontrol etti. İncelemede kapıda bir zorlama olmadığı içeride de herhangi bir hırsızlık olayı gerçekleşmediği belirlendi.

KAPI ARIZALIYDI

Banka görevlileri kapının bir süredir arızalı olduğunu belirterek, "Cuma günü mesai bitimi kapıyı kilitledik. Ancak kilit boşa dönmüş" dedi. Güvenlik güçleri, hafta sonu boyunca bankanın kapısının açık olduğunu, herhangi bir hırsızlık olayının yaşanmamasının mucize olduğunu söyledi. Olayla ilgili tutanak tutuldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kapısı herkese açık banka!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN