Türkiye'nin en iyi haber sitesi

23.04.2015 — Süper Loto sonuçları (2,5 Milyon TL sahibini arıyor)

Süper Loto! Büyük ikramiye ne kadar verdi? 23 Nisan Süper Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı mı? İşte Milli Piyango İdaresi tarafından her Perşembe düzenlenen Süper Loto sonuçları.

Giriş Tarihi: 23.4.2015 19:22 Güncelleme Tarihi: 23.4.2015 21:42
23.04.2015 — Süper Loto sonuçları (2,5 Milyon TL sahibini arıyor)
Süper Loto sonuçları yayınlandı. Geçen hafta 7 milyon TL veren Süper Loto 23 nisan şanslı numaraları az önce yayınlandı. Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama adresi http://www.millipiyango.gov.tr'dir. Süper Loto 23 nisan tarihi şanslı numara çekilişi sonuçlarına göre bu hafta kazanan çıkmadı. Böylece Süper Loto bu hafta ilk devrini yapmış oldu. İşte kazanan numaralar...İŞTE GEÇEN HAFTA KAZANAN NUMARALARHer hafta Perşembe günlerinin şans oyunu olan Süper loto'da heyecan bu haftada devam edecek. Süper loto sonuçları bu hafta devretmeden geldiği için tahmini olarak 2-3 Milyon TL arasında ikramiye dağıtacak.

Geçtiğimiz iki haftadır Süper loto devredince ikramiye tutarı 7 Milyon TL olmuştu. Geçen hafta süper loto sonuçları Adana/Çukurova'ya çıkmıştı. Süper loto sonuçları Milli Piyangoidaresinin düzenlediği şans oyunları arasında en çok devreden şans oyunu olma özelliğini elinde tutuyor.

Süper loto sonuçları Milli Piyango İdaresinin düzenlediği şans oyunları arasında sayısal loto'dan sonra en çok oynanan olma özelliğini elinde tutuyor.

Süper loto sonuçları her hafta saat 21:15 ile 21:30 saatleri arasında açıklanmaktadır. Sonuçları sitemizden takip edebilirsiniz

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

Süper Loto'da ikramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
23.04.2015 — Süper Loto sonuçları (2,5 Milyon TL sahibini arıyor)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN