Türkiye'nin en iyi haber sitesi

larını işçilerine dağıttı

’nin ilçesinde 6 şubesi olan yerel bir ler zincirinin sahibi, geçtiğimiz ay düğününde kendisine takılan çeyrek ları 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla market şubelerinde çalışan 112 işçisine dağıttı.

Giriş Tarihi: 1.5.2015 14:56 Güncelleme Tarihi: 1.5.2015 15:10
Altınlarını işçilerine dağıttı
ilçesinde 6 şubeli bir ler zincirinin sahibi olan işadamı Kasım Yasdıoğlu, geçtiğimiz ay davullu zurnalı düğün yaparak dünya evine girdi. Düğünde kendisine takılan çeyrek ları ise, eşi Nazlı Yasdıoğlu'nun da rızasını alarak 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yanında çalışan personellere dağıttı.

Bu davranışıyla işçilerinin de büyük takdirini toplayan Yasdıoğlu, "1 ay önce evlendim. Orada düğünümüzde bana takılan çeyrek altınların bir kısmını 1 Mayıs'ta marketlerimizde çalışan toplam 112 işçi kardeşimize hediye etmek için ayırmıştık. Onları şu anda kendilerine taktık. Çok da mutluyuz. Dünyanın güzelleşmesi için ilk önce zenginlerin gözünün doyması lazım. Zenginlerin gözü ne zaman doyarsa o zaman fakirin karnı doyar" dedi.
Eşinin düğünde takılan çeyrek altınları işçilerine dağıtma kararına destek olan Nazlı Yasdıoğlu ise, "Tüm işçilerin, emekçilerin bayramını kutluyorum. Eşim böyle bir şey düşündüğü için onu da çok seviyorum" şeklinde konuştu.

Bugünü çeyrek altın alarak yaşayan market çalışanları ise uzun süre larını alkışladı. Kasım Yasdıoğlu 2 yıl önce yine 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününde babasından kalan mirası market işçilerine dağıtarak gündeme gelmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altınlarını işçilerine dağıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN