Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evlerini yılanlar istila etti

'nin İlçesi'nde 7 nüfuslu Artık ailesinin evini yılanlar istila etti. Her gün 6-7 yılan öldürdüklerini belirten aile fertleri, yetkililerden sorunlarına çare bulunmasını istiyor.

Giriş Tarihi: 1.5.2015 20:03
Evlerini yılanlar istila etti
'nın Kani Heyder Mahallesi'nde oturan 7 nüfuslu Artık ailesinin başı yıllardır yılanlarla dertte. 7 yıl önce Dedeler Köyü'nden göç ederek merkeze taşınan aile burada bir ev yaptı. Ancak ilk yıldan itibaren evin içinde zaman zaman yılan gören aile fertleri bunu önce fazla önemsemedi. Yıllar geçtikçe yılan sayısının artması üzerine tedirginlikleri arttı.

Bu yıl evin içinde yılanların dolaştığını belirten anne Feyruz Artık, günde bazen 6, bazen 7 yılan öldürdüklerini söyledi. Çaresiz ve korku içinde evlerinde yaşamak zorunda kaldıklarını belirten Feyruz Artık, "Öyle olduki evin her tarafından yılanlar çıkıyor. Zaman zaman yemek yerken soframızın üzerinden bile geçiyorlar. Korkuyla yataklarımıza girip yatıyoruz. Biz öldürerek bu yılanlarla baş edemedik. Bu konuyla ilgili yetkililerden sorunumuza çare bulmalarını istiyoruz. Çünkü bizim yeni bir ev yapıp taşınacak imkanımız yok" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evlerini yılanlar istila etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN