Türkiye'nin en iyi haber sitesi

aHaber yine zirvede

2014'ü en çok izlenen haber kanalı olarak bitiren aHaber, başarısını 2015'te katlayarak devam ettiriyor. aHaber; ocak , şubat ve marttan sonra nisanda da birinciliği kaptırmadı

Giriş Tarihi: 6.5.2015
aHaber yine zirvede
Yayın hayatına başladığı günden bu yana milli iradeyi savunan çizgisiyle dikkat çeken aHaber nisan ayında da birinciliği kaptırmadı. Geçen yılı en çok izlenen haber kanalı unvanıyla kapatan aHaber, bu yıl da başarısını katlayarak devam ettirdi. Referans kanal olma özelliği taşıyan aHaber; siyaset, kültürsanat, spor, ekonomi alanlarında halkın nabzını tutup, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri en hızlı ve doğru şekilde ekrana taşıdı.

SLOGANI 'ANINDA HABER'

aHaber; ocak, şubat ve martta izlenme oranını bir önceki aya göre sürekli artırdı. 24 saat haber veren tek kanal olma özelliğiyle televizyon yayıncılığına yön verdi. aHaber yükseliş trendini sürdürerek nisan ayında yine açık ara birinci oldu. Dört yıllık televizyon kanalı olmasına rağmen kitlelerin gönlünde taht kuran aHaber, "Anında haber" sloganıyla izleyicilerine haberleri ilk duyuran kanal olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Türkiye ve dünyadaki geniş muhabir ve temsilci ağı ile sıcak gelişmeleri anında izleyicisi ile buluşturuyor. Başarılı yayıncılığı sayesinde, dünyanın önde gelen haber ajansları ve haber kanalları aHaber'i referans olarak göstermeye başladı. aHaber sadece Türkiye'nin değil Ortadoğu ve Avrupa'nın da sesi olma yolunda önemli adımlar attı. Dünya çapında 4 kıtaya ulaşan yayınları ve milyonlarca izleyicisi ile tecrübeli kadrosu etkili programları günden güne kanalın gücüne güç kattı. aHaber'in haber kanalları arasındaki birinciliğinin perde arkasında, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan habercilik anlayışı yatıyor. aHaber'in "Farklı yollardan gitsek de birbirimizden haberimiz olsun" sloganı da kanalın kitleleri birleştirici gücü olarak dikkat çekiyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
aHaber yine zirvede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN