Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teşekkürler SABAH

Giriş Tarihi: 12.5.2015
Teşekkürler SABAH

Okurlarına Hz. Muhammed'in hayatıyla ilgili iki kitap, Kuran-ı Kerim ve meali ile Ariflerin Satrancı'nı veren SABAH'a "Teşekkür" yağdı

SABAH'ın okurlarına sunduğu Kuran-ı Kerim ve Meali, Hz. Muhammed'in Hayatı, çocuklara İslamiyet'i ve Peygamber efendimiz Hz. Muhammed'i sevdirmek için Canım Peygamberim isimli kitap ve 800 yıllık geçmişi olan Ariflerin Satrancı'ndan oluşan "Ramazan seti", tüm yurtta büyük heyecan yarattı. Birçok vatandaş, ramazan ayı öncesi verilen bu anlamlı hizmet için SABAH gazetesine teşekkür etti. İşte okur görüşleri:
Ayşe Ulusarıkaya (Mermer ihracatçısı/ Antalya): Gazeteye abone olduğum için kupon toplamama gerek kalmayacak. Ramazan ayına girmeden Kuranı Kerim'i alacağım.
Yunus Memiş (Memur Sen Diyarbakır İl Başkanı): Sabah, toplumun manevi değerlerine hizmet edecek böyle dev bir eseri vererek farkını ortaya koydu.
Ömer Evsen (Diyanet- Sen Diyarbakır İl Başkanı):
SABAH Kuran-ı Kerim ve Peygamberimizin hayatını merak eden gençlere öncülük etti.
Zekiye Sincar (İzmir): Çocuklara hem okuma alışkanlığı kazandırırken hem de dinimizi sevdirdiği için SABAH'a çok teşekkür ederiz.
Celal Büyük (Müftü Vekili /Erzurum): Özellikle ramazan öncesi böyle bir hizmet sunmak çok anlamlı ve çok takdire şayan.
Cemil Köseoğlu (İşadamı/ Samsun): Dinimizin ve Peygamberimizin gönülde ve yürekte kalıcı olması adına SABAH'ın bu seti dağıtmasından memnunuz.
Şengül Demirel (Sekreter/ Samsun): Geleceğe yön veren kutsal kitabımızın anlatılması ve anlaşılması için destek veren SABAH'a teşekkür ediyorum.
Yrd. Doç. Dr. Fatih Topaloğlu (KTÜ İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi):
Dinimizin doğru kaynaklardan öğrenilmesini sağlayacak önemli bir faaliyet olarak görüyorum.
Cevat Köse (Trabzon): Her zaman doğruyu yansıtan SABAH yine doğru iş yaptı.
Mehmet Doğrar (Gaziantep): Çocuklarımızın anlayacağı türden dini kitaplar verilmesi çok önemli.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teşekkürler SABAH
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN