Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lar aprona saçıldı

apronunda, yolcu bagajlarını taşıyan bir araçtan düşen torbası patlayınca paralar aprona dağıldı.

Giriş Tarihi: 15.5.2015 09:55 Güncelleme Tarihi: 15.5.2015 12:32
Paralar aprona saçıldı
Türk Hava Yolları'nın (THY) tarifeli seferiyle saat 22.30'da Ankara'dan İstanbul'a gelen yolcu uçağının kargosunda 'na ait içinde dolu 170 gri çuvaldan 2'si aprona düşüp patlayınca içindeki paralar aprona saçıldı. apronuna ait N-12 numaralı açık park alanına gelen uçak, yolcularını indirdikten sonra uçağın kargo bölümünde bulunan Merkez Bankasına ait içinde 10'luk ve 20'lik banknot bulunan 170 gri çuval dolusu para yük taşıma traktörü içine konuldu.

BANKNOTLAR APRONA SAÇILDI


Bunlardan içinde 10'luk banknotların bulunduğu iki çuval yük taşıma traktöründen düşerek patladı. İçindeki banknotlar ise aprona saçıldı.

Durumu fark eden TGS yer hizmetinde görevli uçak altı taşıma personeli olayı şeflerine bildirdi. Olay yerine gelen Devlet Hava Meydanları İşletmesi apron görevlileri ve havalimanı polisi, bulabildikleri paraları apronda toplayarak naylon bir poşete koydu. Muhafaza altına alınan paralar daha sonra Atatürk Havalimanı Karakolu'na götürüldü. Karakolda TGS yer hizmeti çalışanlarının ifadeleri alınırken paraların eksik olup olmadığının anlaşılması için paraların seri numaralarının alındığı öğrenildi. Havalimanı polisi olayı araştırıyor. Paraların ise İstanbul aktarmalı olarak Zürih'e gönderileceği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralar aprona saçıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN