Bugün hava nasıl olacak?

Giriş Tarihi: 18.5.2015 09:30
Bugün hava nasıl olacak?

Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, hava sıcaklığı yurt genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Öğle saatlerinden sonra Çankırı, Yozgat ve Sivas çevreleri ve Ankara'nın kuzey ilçelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışlar Bolu, Karabük ve Kastamonu çevrelerinde de görülecek.

Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile Bilecik, Çankırı, Yozgat, Sivas, Erzincan, Gümüşhane ve Bayburt çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.


Hava sıcaklığının yurt genelinde mevsim normalleri üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgar, genellikle batı ve güneybatı, doğu kesimler ile Marmara'da kuzeyli yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, yağış anında yer yer kuvvetli olarak esmesi bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVAMARMARA: Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinde bölgenin doğu kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu, Bilecik çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.


EGE: Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinde iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.


AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinde bölgenin iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.


İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra Çankırı, Yozgat ve Sivas çevreleri ve Ankara'nın kuzey ilçelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.


BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu, öğleden sonra Bolu, Karabük ve Kastamonu çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.


ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu, öğleden sonra Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile Bayburt ve Gümüşhane çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.


DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla kuzey kesimlerinin parçalı bulutlu, öğle saatlerinde Erzincan çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.


GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.


BAZI İLLERİN HAVA SICAKLIĞIBURSA: Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinde parçalı bulutlu.(31)


İSTANBUL: Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinde parçalı bulutlu.(27)


İZMİR:
Az bulutlu ve açık.(33)


ADANA: Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinde iç kesimleri parçalı bulutlu.(37)


Antalya: Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinde iç kesimleri parçalı bulutlu.(30)


HATAY: Az bulutlu ve açık.(37)


ANKARA: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu, öğleden sonra kuzey ilçeleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.(30)


KONYA: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu.(30)


SAMSUN: Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu.(22)


TRABZON: Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu.(22)


ERZURUM: Parçalı bulutlu.(19)


KARS: Parçalı bulutlu.(19)


DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık.(30)


ŞANLIURFA: Az bulutlu ve açık.(36)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bugün hava nasıl olacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN