Türkiye'nin en iyi haber sitesi

kanser değil

Cezaevindeyken yumurtalığındaki kist nedeniyle hastaneye kaldırılan şarkıcı 'nin patoloji sonuçları temiz çıktı. Seki, iki yıl daha hapis yatacak

Giriş Tarihi: 20.5.2015
Deniz Seki kanser değil
Uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin etme suçlarından aldığı 6 yıl 3 ay hapis cezası Yargıtay tarafından onandıktan sonra geçen yıl 15 Kasım'da yakalanan şarkıcı , bir gün sonra Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'ne götürülmüştü. Seki, cezaevindeyken yumurtalığında kanser riski taşıyan kist nedeniyle ameliyat olmak için savcılığa başvuruda bulundu. Başvuru üzerine Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Seki, heyet raporu aldı. Ameliyat olabilmesi için Adli Tıp Kurumu'nun da onayını alan şarkıcı, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde ameliyat geçirdi. 3 saat süren operasyonla kist ve miyomları alınan Seki'nin sonuçları patolojiye gönderildi. Tetkiklere göre kanser riski taşıyan kistin patoloji sonucu temiz çıktı.

MORAL KONSERLERİ..

Rapora Prof. Dr. Fuat Demirkıran imza attı. Prof. Demirkıran, şarkıcı Seki'ye rutin kontrol önerdi. Şu an cezaevinde olan Seki, infaz yasası gereğince yaklaşık 2 yıl daha hapis yatacak. Eğer rapor kanser yönünde olsaydı; Seki'ye sağlığına kavuşuncaya kadar infazın durdurulmasını isteme yolu açılacaktı. Öte yandan Seki'nin arkadaşları, şarkıcıyla cezaevinde görüşebilmek için gerekli izni almak üzere savcılığa gelmeye devam ediyor. Savcılık da Seki'nin sanatçı arkadaşlarından cezaevinde konser vermelerini rica ediyor. Bugüne kadar Linet ile Demet Akalın, cezaevinde konser vermişti. Anneler Günü'nde cezaevinde 700 kadın mahkûma konser veren Linet, şarkılarını söylediği sırada Seki'nin çok ağladığını, ısrarlar üzerine de Seki'nin sahneye çıkarak bir şarkı söylediğini belirtmişti. Şimdi ise Zuhal Olcay ve Hakan Peker cezaevinde moral konseri vermeye hazırlanıyor.

OLCAY KONSER VERECEK
Sanatçı dostları Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde bulunan Deniz Seki için moral konserleri düzenliyor.Anneler Günü'nde Linet, cezaevinde 700 kadın mahkûma konser vermişti. Yakında Zuhal Olcay ve Hakan Peker'in de konser vermesi bekleniyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Seki kanser değil
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN