Mısır tarlasında kadın servisi...

Konya'da, Gürcistan uyruklu kadınları VIP minibüsle mısır tarlasında pazarlayan şebeke çökertildi. Şebeke liderinin fuhuştan kazandığı paralarla bir milyonluk arazi aldığı ortaya çıktı

Giriş Tarihi: 20.5.2015
Mısır tarlasında kadın servisi...
Konya'nın Çumra ilçesinde Orhan K. liderliğindeki fuhuş şebekesinin, içi özel olarak hazırlanan VIP minibüsle Gürcistan uyruklu kadınları pazarladığı bilgisine ulaşan Konya Ahlak Bürosu ekipleri, 5 ay süren takibin ardından önceki gün harekete geçti. 10 adrese eş zamanlı baskın düzenleyen polis, Orhan K. ve 8 Gürcistan uyruklu kadını, mısır tarlasında yakaladı. Operasyonda ayrıca Orhan K.'nin eşi Kato K., oğulları Barış ve Zeynel K. ile Mehmet K., Oğuzhan Ö., M.Ş. ve Alemdar köy muhtarı Süleyman D. de gözaltına alındı. Şebekenin, kadınları çiftliklerindeki ve köydeki evlerinin yerine VIP minibüsle Çumra, Fethiye ve Alemdar köylerinin kesiştiği noktadaki mısır tarlasına getirerek burada pazarladığı ortaya çıktı. Çiftlik evindeki aramada 5 bin dolar, 3 ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

GECEDE 5 BİN LİRA

Muhtarın, jandarma gelince şebeke liderini arayıp önlem almalarını sağladığı belirlenirken, fuhuşa zorlanan kadınlar günde en az 10 kişiyle birlikte olduklarını söyledi. Orhan K.'nin fuhuştan her gece 5 bin TL kazandığı ve bu paralarla 1 milyon TL değerinde arazi satın aldığı belirlendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mısır tarlasında kadın servisi...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN