İHL sözlük efsanesi geri döndü

Sosyal medyanın bilgi kaynağı olan interaktif sözlükler arasına 2009 yılında hızlı bir giriş yaparak adından söz ettiren İHL Sözlük, uzun bir aranın ardından kapılarını yeniden açtı.

Giriş Tarihi: 5.7.2015 13:02 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 15:18
İHL sözlük efsanesi geri döndü

Müslüman gençlerin sosyal iletişim ve genel kültür ağı olarak kullandığı; milyonlarca farklı konuda kendilerine ait yorum, fikir, tecrübe, bilgi ve tespitlerini paylaştığı İHL Sözlük hem okurlarına ciddi bir kaynak hem de üyelerine küfürsüz bir ortam sunuyor.
Küfür ve siyasetten beslenen sözlüklere karşı, temiz ve sağlam bir alternatif olmak üzere kurulan İHL Sözlük'te çeşitli alanlardan çok sayıda uzman ve öğrenci kalem oynatmaktadır. Sanal kirlenmişlikten bir nebze olsun uzaklaşmak adına, edebin ve ahlakın hakim olduğu bu değerli ortamın daha fazla kişiye ulaşması ve sosyal medya toplumuna ışık tutması hedeflenmektedir.
İHL Sözlük; vatanını ve milletini seven, Allah'ını ve Peygamberini tanıyan, insana insan olduğu için değer verenlerin sözlüğüdür. İnternet aleminde güçlü bir ses olarak her daim var olacaktır.
Milli ve manevi değerlere saygılı, hakarete prim vermeyen, provokasyon ve kavganın, cinsiyet ayrımının ve müstehcen ifadelerin yasak olduğu bir sanal oluşumdur İHL Sözlük! İsmi kimseyi yanıltmasın; sadece imam hatipli gençlere değil, her yaştan her meslekten her anlayıştan insanlara kapısı açıktır. Özellikle 2009-2012 yılları arasında muhafazakar camianın internet alemindeki sesi olmayı başaran İHL Sözlük'te inancından, cinsiyetinden, fikrinden, mezhebinden, meşrebinden, mesleğinden, partisinden, cemaatinden dolayı hiç kimse aşağılanmaz ve dışlanmaz.
Muhtaçlar için düzenlediği yardım faaliyetleri ve ahlaki değerlere dikkat çekmek adına gerçekleştirdiği kampanyalarla medyada geniş yer bulan İHL Sözlük, toplumsal hafızamıza kazanmıştır.
Sizleri, bu güzel oluşuma destek vermeye davet ediyoruz. Yazacağınız her kelime bu lezzetli çorbaya yeni bir tat ve bu geniş ormana yeni bir renk katacak, böylece düşünceleriniz belki de milyonlarca kişiye ulaşacaktır.
Unutmayın! Siz Ekşi Sözlük okursunuz ama cenazenize İHL Sözlük gelir…
Hemen üye olun, hem yazın hem okuyun!

www.ihlsozluk.com

https://twitter.com/ihl_sozluk
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İHL sözlük efsanesi geri döndü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN