Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Her perşembe Milli Piyango İdaresince çekilişi düzenlenen şans oyununun 403.hafta çekilişleri yapıldı.

Giriş Tarihi: 10.7.2015 11:13 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 11:21
Milli Piyango Süper Loto sonuçları

Milli Piyango İdaresince düzenlenen ve her perşembe çekilişi yapılan şans oyununun sonuçları açıklandı. 9 Temmuz Süper . 9 Temmuz Süper Loto ikramiye çıkan rakamlar. 9 Temmuz Süper Loto kaç para kazandırdı. 9 Temmuz Süper Loto büyük ikramiye ne kadar. 9 Temmuz Süper Loto devir mi etti. İşte cevapları.

403. Hafta, 09 Temmuz tarihli çekiliş sonucuna göre; 24, 34, 35, 42, 43, 49 numaraları çekildi. 6 bilen bir kişi çıktı. Talihli Tekirdağ - Süleymanpaşa'dan.SÜPER LOTO NASIL OYNANIR


Milli Piyano İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milli Piyango Süper Loto sonuçları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN