'Ergen' diye aşağıladı senaryo yazdı

Giriş Tarihi: 11.7.2015
'Ergen' diye aşağıladı senaryo yazdı
Sunucu Ece Erken'e boşanma davası açan, kendisinden 11 yaş küçük eşi Serkan Uçar, "Beni ergen diye aşağıladı. Medya desteğini arkasına alarak senaryo yazdı" dedi. Hakkında Erken'e tehdit mesajları gönderdiği gerekçesiyle 3 ay eşe yaklaşmama kararı olan Uçar, Aile Mahkemesi'ne başvurarak "1 lira manevi tazminat ve 6 yaşından sonra çocuğun velayetini" istedi. Dilekçe özetle şöyle:

"HER ŞEYİ SİNEYE ÇEKTİ"
Uçar'ın anne babası hakkında küçük düşürücü konuştu. Kayınvalidesini ve kayınpederini sevmediğini ifade etti. Uçar'a daha yüksek bir yaşam sunması için yoğun duygusal baskı uyguladı. Uçar, ailesiyle eşi arasında kaldı. Eşine ve oğluna sadakati nedeniyle yaşananları sineye çekti. Oğullarını kayınvalidesi ve kayınpederine göstermedi. Son iki aydır eşine karşı tutarsız davranışlar sergilemeye başladı. Ağır hakaretlerde bulundu. Uçar'ın çocuğunu görmesini engelleyen Erken, 'senaryosu'nu oluşturmak için gerekli ortamı temin etti.

"UÇAR'IN KUSURU YOK"
Uçar'ın koruma tedbirinden sonradan haberi oldu. Medyatik imajına cila çekmek için şiddet mağduru, fedakar anne, canavar eş ikilemi yaratmak istemiştir. Taraflardan birisinin daha olgun ve mantıklı davranması gerekir ki bu sorumluluğu da Erken'den 11 yaş küçük olan ve davalı tarafından 'ergen' diye aşağılanan Uçar üstlenmiştir. Uçar'da bir kusur yoktur ve bu evliliği sürdürme isteği kalmamıştır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Ergen' diye aşağıladı senaryo yazdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN