Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Hamileyken karnıma tekme attı'

Boşanma davası açan eşine karşı boşanma davası açan sunucu Ece Erken dilekçesinde kocasının hamileyken karnına tekme attığını ileri sürerek, çocuğunun bakımı için 5 bin dolar aylık nafaka talep etti

Giriş Tarihi: 15.7.2015
'Hamileyken karnıma tekme attı'
Sunucu Ece Erken, kendisine boşanma davası açan eşi Serkan Uçar'a karşı boşanma davası açtı. Uçar'ın boşanma davasına cevap veren Erken, eşinin hamileliğinde karnına tekme attığını ve bir alışveriş merkezinde yerlerde sürükleyerek zorla arabaya bindirdiğini iddia etti. Çocuğun bakımı için aylık 5 bin dolar nafaka isteyen Erken, kendisi için tazminat ve nafaka talep etmedi. Dilekçede şöyle denildi:

'TABURCU OLURKEN BİLE YALNIZDIM'
"Serkan Uçar, geçen yıl 9 Kasım'da intihar edeceğine ilişkin Erken'e e-posta gönderdi. 'Ben beyin olarak çökmüş, yürek olarak yanar vaziyetteyim. Bu acıyla ve sensizlikle daha fazla yaşamak istemiyorum. Bana yaşattığın her şey için teşekkür ederim. Eğer hakkım varsa hakkımı helal ediyorum. Oğlum inşallah sağlıklı doğar. Ona iyi bakacağını biliyorum ve adını Eymen koyman beni çok mutlu eder. Seni çok seviyorum ve seni çok severek ayrılıyorum bu dünyadan. Özür dilerim karım özür dilerim güzel anne özür dilerim tek sevdiğim. Hoşçakal' diye yazdı. Serkan Uçar'ın, Ece Erken'in hamileliği döneminde yazdığı intihar notu, nasıl bir kişiliğe sahip olduğu göstermektedir.
Serkan Uçar'ın uyguladığı psikolojik ve fiziksel şiddetin sona ermemesi, her olaydan sonra özür dilemesi, sonra aynı davranışları tekrarlaması, evlilik birliğinin devamında kusurlu olanın asıl kendisi olduğunu gösteriyor. Erken, hamilelik döneminde tüm doktor kontrollerine yalnız gitti. Hastaneden taburcu olurken dâhi kocası yanında olmadı. Doğum masrafını ve sünnet harcamasını bizzat kendisi karşıladı. Doğumdan bir hafta sonra küçüğün sünnetini eşi yanında olmadan tek başına yaptırdı. Lohusalık döneminde yalnız bırakıldı. Eşi ise gece hayatının cazibesine kapıldı.
Ece Erken, Evliliğin birinci ayında ünlü bir alışveriş merkezinde gezerken kocası tarafından sürüklenerek zorla arabaya bindirildi ve aracın kapıları kilitlenerek aracın içinde tartaklandı. Özür diledi. Erken affetti. Hamileyken eşi tarafından karnına tekme atıldı. Bir gece kulübünde eğlenirken öfke nöbeti tutan Uçar, herkesin duyabileceği şekilde 'Bu karıyı boşayacağım' dedi. Kayınpederi tarafından 'istenmeyen gelin' ilan edildi."

'TEHDİT MESAJLARINI ECE YOLADI'
SABAH'a konuşan Serkan Uçar ise tehdit mesajlarıyla ilgili olarak Erken'i suçlayarak "Tehdit mesajlarını benim telefonumdan kendi cep telefonuna kendisi yollamış. Tehdit mesajlarını madem ki ben gönderdim, o zaman neden doğrudan savcılığa giderek şikâyetçi olmadı? Neden bekleyerek, mesajlardan 3 ay sonra aile mahkemesine gitti?" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hamileyken karnıma tekme attı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN