Türkiye'nin en iyi haber sitesi

(23.07.2015)

Burç yorumları! Herkes güne başlarken ilk olarak burcunun bugünkü yorumu okuyor. Biz de Sabah.com.tr olarak nı sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza göre günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 23.7.2015 14:57 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 15:03
Günlük burç yorumları (23.07.2015)
KOÇ: Bugün Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. İlişkinizde yenilenmeler söz konusu. Duygularınız canlanıyor ve partnerinizle daha uyumlu bir birliktelik paylaşmak istiyorsunuz. Eğer aranızda bir problem varsa, nedenlerini çözmek için, uygun bir gün. Yaşam evinizde ilerleyen Merkür ve Venüs'ten olumlu etkiler alırken, renkli ve hoş bir zaman geçirebilirsiniz.

BOĞA:
İşinizde bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerle bazı sürtüşmeleriniz olabilir ve kendinizi onlardan farklı görebilirsiniz. Düşüncelerinizde ısrar etmekle çok şey kaybedebileceğinizi düşünmelisiniz. İş yerinizde yüzleşmeniz gereken konular karşınıza çıkabilir, bu konuda dikkatli olmalısınız.

İKİZLER: Ay çevresel ilişkilerinizde değişimlere neden olabilir. Bazı dostlarınızla iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz.Enerjinizi dikkatli kullanmamız gereken bir gün. Önemli iş anlaşmaları yapmak için uygun dönemlerden biri. Fikir çatışmaları yaşarak kendi düşüncelerinizi ve şartlarınızı karşı tarafa kabul ettirebilirsiniz.

YENGEÇ: İdeallerinizi yeniden gözden geçirecek ve belki de adres değişiklikleri yaşayacaksınız. Uzun süredir planladığınız yolculuklar gündeme gelecektir. Almayı düşlediğinizi bir eve sahip olabilir veya mülkünüzü arttırma yoluna gidebilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, bir an önce kollarınızı sıvamalısınız.

ASLAN: Uzun süredir planladığınız fakat cesaret bulamadığınız çalışmalarınız için uygun bir gün. Kardeşlerle yapılan işbirlikleri gündeme gelecek. Aile içi ve komşularla olabilecek sorunlara hazırlıklı olmalısınız. Bazı anlaşmazlıklar yüzünden kendiniz gergin hissedebilirsiniz. Fakat önlemci yapınızla olaylara kısa sürede çözüm bulacaksınız.

BAŞAK: Detayların ön plan çıkmasıyla bazı incelikler önem kazanacak. İşinizle ilgili hoşunuza gitmeyen sorunlar gündeme gelecektir. Tercihlerinizi doğru kullanmak için, tüm insiyatif sizde olacaktır. Kararlarınızı verirken, ne istediğinizi bilmeniz gerekiyor. Ortaklıklar önem kazanacak. Güven duygunuz gelişiyor.

TERAZİ: Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yaşantınızda önemli gelişmeler söz konusu olacak. Bugün fiziksel anlamda kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. İnce ve nazik davranışlarınızla çevrenizde iyi bir etki bırakarak yardım sever duygularınızla iyi bir örnek teşkil edeceksiniz. Estetik duygularınız ve güzelliklere olan ilginiz artıyor.

AKREP: Bugün, kendinizi huzursuz ve tedirgin hissedebilirsiniz. Planladığınız çalışmaların engellere takılmasından rahatsız olabilir, dengelerinizi koruma konusunda zorlanabilirsiniz. Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirme konusunda üstün bir çaba sarf ediyorsunuz. Hırslarınızı yeniden yapılandırmak zorunda kalabilirsiniz.

YAY: Enerjinizi daha da güçlü hissedeceğiniz bir gün. Sosyal ilişkilerinizin canlanması söz konusu.Ay'ın olumlu desteğiyle yeni kişilerle tanışabilir veya özel dostlarında birlikte alış verişe çıkabilirsiniz. Motivasyonunuzu güçlü kılmak istiyorsanız, çevresel ilişkilerinizi yoğun ve pozitif tutmalısınız. . Enerjiniz destekleniyor.

OĞLAK: Çevrenizde organizasyon çalışmalarıyla gündeme geleceksiniz.. Sizi sıkan şartları değiştirmek isteyebilirsiniz. İletişim içinde olduğunuz kişileri yeniden sınamak istiyor ve onlara son bir kez şans vermekle artık kafanızda oluşan pürüzleri arındırmak istiyorsunuz. İşinizle ve çevresel koşullarla ilgili değişimler söz konusu olacaktır.

KOVA: Bugün, çalışma hayatınızda ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelecektir. Başarı sizin için çok önemli bir duygu ve bugün, çevresel ilişkilerinizde aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz. Kişisel dengelerin çok önemli olduğunu bildiğiniz için, yakın dostlarınızın fazla fevri olanlarından sakınmak isteyebilirsiniz. Mevsim hastalıkları kapınızda.

BALIK: Bilinçaltınızda değişim yaşıyorsunuz. Kişiliğinizin en derin noktaları ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinize yabancı hissettiğiniz veya henüz isimlendiremediğiniz olaylar kesinlik kazanacak. İlişkilerinize son bir kez gözden geçirmeli ve olabilecek fırtınalara karşı hazırlıklı olmalısınız.Karşınızdaki kişiyi tanımaya çalışın.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Günlük burç yorumları (23.07.2015)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN