Süalp çifti arasında sular durulmuyor

Bade-Malkoç Süalp karşılıklı boşanma davası açtı. Bade Malkoç eşini "sözlü şiddet"le Malkoç Süalp karısını "megalomanlık"la suçladı

Giriş Tarihi: 25.7.2015
Süalp çifti arasında sular durulmuyor
Barıştı denilen Bade- Malkoç Süalp çifti arasında sular durulmuyor. Çift birbirinden habersiz İstanbul Aile Mahkemesi'nde iki ayrı boşanma davası açtı. Baba, çocuğun velayetini 500 bin lira manevi tazminat ve ortak konutun yarısını istedi. Yeniden dava açan ve yayın yasağı kararı aldıran anne ise çocuğun velayetini, 600 bin lira tazminat ve 70 bin lira nafaka talep etti. Çiftin dava dilekçelerine yansıyan suçlamaları şöyle: n Bade Süalp: Eşim ilk davadan feragat ettikten sonra, eskiden olduğu gibi öfke nöbetlerini kontrol edemedi; baskıcı, asabi ve katı kurallarına devam etti. Baskıcı tutumundan vazgeçmedi. Evliliği işkence haline dönüştürdü. Sözlü şiddet uyguladı. Bağırıp çağırdı ve onur kırıcı davranışlarda bulundu. Yeni doğan çocuğun anneyle olan duygusal bağı kesilsin diye göbek bağını dahi kesmek istedi.

Malkoç Süalp:
Beynimde ve yüreğimde bu evliliği bitirdim. Maddi manevi oğlumun hep yanında oldum. Bade, velayet görevini sağlıklı yürütebilecek dinginliğe sahip değil. Psikolojisi iyi değil. 500 bin lira tazminat ile çocuğun velayetini istiyorum. Aşırı kıskanç, sinirli, sürekli kavga ve sorun çıkartan inatçı ve öfkeli davranışları, megalomanlığı var. Yüzümü tırnakla çizdi. Panik atak, depresif. Evde huzursuzluk yarattı. Geçimsiz ve bencil. Tanıklar ve belgelerle ispatlanacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Süalp çifti arasında sular durulmuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN