Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Giriş Tarihi: 27.7.2015 10:43 Güncelleme Tarihi: 27.7.2015 10:46
Günlük burç yorumları (27.07.2015)

Burç yorumları! Herkes güne başlarken ilk olarak burcunun bugünkü yorumu okuyor. Biz de Sabah.com.tr olarak nı sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza göre günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

KOÇ: Ay'ın bulunduğu konum, duygusal konulardan çok, maddi sorunlarınızı ön plana çıkarıyor. Bugün, güven arayışı içindesiniz. Partnerinizle aranızdaki olayların çoğu parasal nedenlere dayanıyor. Onun istekleri karşısında bocalamanız mümkün. Olayların yönü, birazda sizin tavırlarınızla paralel ilerleyecek. Sınırlarınızı zorlamalısınız.

BOĞA: Birlikte çalıştığınız kişilerin davranış biçimlerinden hoşlanmayabilirsiniz. Bazı konularda herkesten farklı düşündüğünüz gerçek ve kendinizi ifade ederken, Çevresel koşulların sizi engellediğini görüyor ve canınız sıkılıyor. Bugün duygusal konulu çalışmalar içinde olacak ve yaratıcılığınızı çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz.

İKİZLER: Karşıt evinizde ilerleyen Ay, sizi şüpheci ve sorgulayıcı yapıyor. İnanmak kelimesi bugün sizden çok uzak. Nedensiz sorularınızla kendinizi yorgun düşürüyor ve yaşamı kendinize zehir ediyorsunuz. Özellikle bağışıklık sisteminizi zayıf düşürmek için, gereğinden fazla yaşamı sorguladığınız için, bugünü dinlenmeye ayırmalısınız. Bol uymalısınız.

YENGEÇ: Bugün, duygusal olayların tekrarlarından hoşlanmayacağınız için, partnerinizle aranıza görünmeyen bir engel koymak istiyor ve bunu başarmak için, tüm gücünüzle savaş veriyorsunuz. Aşkın bir duygusal çatışma olmayacağını bir türlü öğrenmek istemiyorsanız, suçu kendinizde aramalısınız.Her zaman duygulu olmak size çok şey kaybettirebilir.

ASLAN: Ay bugün felsefe yönünüzü ortaya çıkarıyor. İçine kapanık bir tablo çizerek, sevdikleriniz için merak konusu olacaksınız. Sürekli yoğun bir tempo içindesiniz ve bir çok işi, zincirleme başarmak gibi, bir zorunluluğunuz yok. Bugün içsel temponuzu dengelemeli, ve olayları derinlemesine düşünmemelisiniz. Dostlarınızdan ilginç teklifler var.

BAŞAK: Alınganlık yapmamanız gereken bir gün olmasına rağmen, hayata bakış açınızdaki detaycılık, sizi istemediğiniz bir takım olayların içinde kalmanıza neden oluyor. Eski hatalarınızı artık tekrarlamamalısınız. Daha güçlü kararlar verebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bugünlerde farklı bir kişilik çizdiğinizi fark etmemek imkansız.

TERAZİ: Duygu dalgalanmaları, yaşadığınız şu günlerde, akıllıca davranmanızı öğütlüyoruz. Sevdiğiniz kişi bazı konularda sizi üzebilir. Kendince de haklı sayılabilir. Durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Sadece beklemeniz gereken konularda acele etmemelisiniz. Bazı duygular zaman geçtikçe daha anlamlı oluyor. Zamanla taşlar oturacak.

AKREP: Çevreniz yine çok kalabalık ve siz bu yoğunluğu seviyorsunuz. Üretmeyi sevdiğiniz için, sürekli koşturma halindesiniz. Durum böyle olunca her şeyi unutuyorsunuz. Performansınızın üstünde çalışıyorsunuz. İşinizi yaparken, yorgunluğunuzu fark etmiyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda çevrenizdeki kişilerin özel hedeflerine maruz kalabilirsiniz.

YAY: İçgüdülerinizin sizi yanlış yönlendirmesini istemiyorsanız, sizi bulunduğunuz ortama sürükleyen nedenlerin altını çizmelisiniz. Aşk ve sosyal yaşamınızı iç içe kurguladığınız zaman, bazı hatalar da, kendiliğinden gelişecektir. Maddi olaylar kafanızı fazlaca meşgul ettiği sürece, kendinizle ilgili konularda odaklaşmasını bilmiyorsunuz. Amacınızı iyi belirlemelisiniz.

OĞLAK: Organizasyonlar açılışların ve davetlerin gündem kazanmasıyla yaşantımız renk kazanacak. Yakın ilişkilerinize kapalı ve çekimser bir şekilde bakıyorsunuz. Şüpheci yaklaşımlarınız yüzünden, günlük rutin işleriniz aksayabilir. Bugün size anlatılan hiçbir şeye inanmak istemediğiniz için, dengelerinizi kullanırken, zorlanacaksınız.

KOVA: Mantıkla hareket ettiğiniz için başaramayacağınız iş yok. Duygularınızı içinizde saklamanız, her zaman size fayda sağlamıyor. Karamsar davranış biçimini seçerken; her şeyi garantiye almak isteyişiniz, küçümsenmeyecek kadar zor. Kalbi dolu olanlar, beraberliklerinde coşkulu bir tempoyu yakalayacaklar. Eski olayları kafasında bitirecekler. Hatalarınızı düşünmeyin artık.

BALIK: Çevrenizde gelişen olumsuz olaylara tepki gösteriyorsunuz. Bugün toplumsal egonuzun yüksek olduğu bir gün olmasına rağmen, duygusal değişime açık olmanızdan dolayı, kişiselliğinizi yeterince ortaya çıkaramayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı daha belirgin bir şekilde sergileme fırsatı önünüze çıkacak, değerlendirmelisiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Günlük burç yorumları (27.07.2015)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN