Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yine zirvede

Giriş Tarihi: 4.8.2015
aHaber yine zirvede

Aralık 2014'ten beri reyting ölçümlerinde birinci olan , temmuzla birlikte üst üste sekiz aydır zirvede

Yayın hayatına başladığı günden bu yana doğru, tarafsız ve anında haberin adresi olan özel dosya haberleri ve Türkiye'nin gündemini belirleyen programlarıyla zirvedeki yerini korudu. 2015'in ilk yarısını birincilikle tamamlayan aHaber, başarısını hız kesmeden sürdürdü. Temmuz ayı reyting ölçümlerine göre; rakiplerini geride bırakarak, birçok kategoride birinciliği yine kaptırmayan aHaber, 24 saat, eksiksiz ve doğru haber verme anlayışıyla yine adından söz ettirmeyi başardı. Reyting sıralamalarında daima zirvede yer alan aHaber, Türkiye'nin ve dünyanın birçok noktasındaki gelişmeleri canlı yayınlarla izleyenlerine anında aktararak gündemin nabzını tutmaya devam etti. Ekonomi, spor, siyaset, kültür-sanat alanlarında halkın nabzını tutup, en güncel haberleri aktarmayı başaran aHaber, geçmişten bugüne ışık tutan belgeselleri ile de gündemi sarsmaya devam etti. Yayınları ve haberleriyle geniş kesimlerce takdir toplayan aHaber'in yükseliş çizgisinin hız kesmeden süreceği öngörülüyor.

KANTAR MEDİA/TNS ÖLÇTÜ

Aralık 2014'ten bu yana birinciliği elinde tutan aHaber 2015'e de başarılı bir giriş yaptı. Ocak ayından bu yana istikrarlı yükselişine devam eden kanal, 2015 yılının ilk yarısını birincilikle bitirerek başarısını hız kesmeden sürdürdü. Kantar Media/TNS temmuz ayı ölçümlerine göre; rakiplerini geride bırakarak "Tüm Kişiler Tüm Gün" ve birçok kategoride birinci oldu.

CANLI YAYIN BAŞARISI

Seçim sürecindeki yayınları ile en objektif ve doğru bilgileri ekranlara taşıyan, Suriye'deki gelişmeleri dakika dakika aktaran aHaber, Türkiye ve dünyadaki canlı yayın noktaları, Almanya'dan İngiltere'ye, Amerika'ya kadar birçok ülkedeki temsilcilikleri, Ortadoğu, Rusya ve Balkanlar'da geniş muhabir ağı ile gelişmeleri olay yerinden en hızlı ve tarafsız şekilde izleyiciye sunuyor. SABAH
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
aHaber yine zirvede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN