Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türk diplomat Bosuter Mısırlı güzelle evlendi

Kahire Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Alper Bosuter, Mısırlı oyuncu ve eski Güzellik Kraliçesi İnci Abdullah ile dünyaevine girdi

Giriş Tarihi: 5.8.2015
Türk diplomat Bosuter Mısırlı güzelle evlendi
Türkiye'nin Kahire Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Alper Bosuter ile 1999'da Mısır Güzellik Kraliçesi seçilen İnci Abdullah, pazar akşamı Giza kentindeki Türkiye'nin Kahire Büyükelçiliği konutunda düzenlenen törenle hayatını birleştirdi.

'SİYASETE DE YANSIYACAK'
Kahire Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Bosuter, Mısır ile Türkiye arasında siyasi anlaşmazlıkların zarar veremeyeceği sıkı bağlar olduğunu, anlaşmazlık ne kadar büyük olursa olsun, ilişkilerin doğal seyrine yeniden döneceğini ve geleceğin iki ülkenin yararına olacağını belirtti. Mısırlı eski Güzellik Kraliçesi Abdullah da Alper ile 11 yıldır bir Türk'le evli kız kardeşi aracılığıyla 1 yıl önce tanıştığını dile getirdi. Birlikteliklerinin siyasete de olumlu yansımasını temenni ettiğini belirten Abdullah, "Mısır ve Türkiye arasında uzun yıllardır iyi ilişkiler var. Ancak şu anki sorunlar daha fazla devam edemez, çözülmesi gerek" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk diplomat Bosuter Mısırlı güzelle evlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN