bir anda yere yığıldı

Giriş Tarihi: 30.8.2015 16:23 Güncelleme Tarihi: 30.8.2015 16:26
Gelin bir anda yere yığıldı

’nın Kocaali ilçesinde bir düğünde, davetlilerin sürekli olarak la havaya ateş açmalarından bunalan ve silah seslerine daha fazla dayanamayan , yorgunluğun da etkisiyle bayıldı. İlginç olay, bir davetli tarafından amatör kamerayla görüntülendi.

Kocaali ilçesinde yapılan kır düğünü, ve damadın ilk danslarını yapmalarıyla başladı. Dansın ardından genç ve davetliler, çalınan oyun havalarıyla eğlendiler.

İddiaya göre bu esnada sürekli olarak davetliler tarafından tabanca ve tüfeklerle havaya ateş edilmeye başlandı. Eğlencenin ardından takı törenine geçilmesine rağmen bazı davetliler havaya ateş etmeye devam ettiler. Hemen yanı başında sıkılan ların sesinden etkilenen gelin, uzun süre ayakta kalmanın verdiği yorgunluğa ve yanı başında sıkılan silahların sesine dayanamayarak bayıldı.

KISA SÜRELİ PANİK YAŞANDI

Gelinin bayılmasıyla kısa süreli yaşayan davetliler, geline su içirerek yaptıkları ilk müdahalenin ardından gelini düğün alanından uzaklaştırdı. Gelinin uzun süren yolculuk nedeniyle yorgun olduğu, sürekli olarak ayakta durması nedeniyle bitkin düştüğü, yorgunluğunun ve bitkinliğinin etkisiyle silah seslerine dayanamayarak bayıldığı öne sürüldü.


Su ve yemek verilen gelinin kendine gelmesinin ardından, düğün kaldığı yerden devam etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gelin bir anda yere yığıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN