Evlenebilmek için midesini küçülttü

Giriş Tarihi: 2.9.2015
Evlenebilmek için midesini küçülttü

148 kilo olan ve 65 kiloluk nişanlısıyla evlenmek için midesini küçülttüren Keriman Gürses, "Onu 65 kiloda yakalarım" dedi

Ankara'da yaşayan ve 148 kilo olan Bahriye Keriman Gürses, 65 kiloluk nişanlısıyla evlenebilmek için Bolu'da ameliyatla midesini küçülttürdü. 37 yaşındaki Gürses, çok uzun süredir fazla kilolarından rahatsız olduğunu, diyetle zayıflayamadığını söyledi. Fazla kiloları nedeniyle sağlık sorunları yaşadığını dile getiren Gürses, zayıflayarak 65 kilo olan nişanlısı Ali Arkaç ile evlenebilmeyi istediğini belirtti. Uzun süredir birlikte oldukları nişanlısının, mide küçültme ameliyatında kendisine destek verdiğini ve yanından bir an ayrılmadığını anlatan Gürses, "Uzun dönemdir birlikteyiz ve o zayıf. Hedefim onunla aynı kiloya ulaşınca evlenmek. Onu 65 kiloda yakalayabilirim diye düşünüyorum" dedi.

HASTANEDE 5-6 KİLO VERDİ

Düğününde, nişanlısının yanına yakışmak istediğini kaydeden Gürses, nişanlısının zayıflaması için kendisini asla zorlamadığını, bunu kendi isteğiyle yaptığını ifade etti. Ameliyatı gerçekleştiren genel cerrahi uzmanı Fatih Kar ise Gürses'e ameliyat önerdiklerini dile getirerek, "Ameliyat sonrası erken dönemde hastanede 5-6 kilo verdi. Bundan sonra da hızlı şekilde kilo vermeye başlayacak. İdeal kilosu 60 civarı. Kendisinin 6 ayda 60-70 kilo vereceğini düşünüyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evlenebilmek için midesini küçülttü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN