Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mahalleli yeni milyoneri arıyor

Süper Loto'nun 15 milyon liralık rekor ikramiyesinin isabet ettiği Bursa'daki bayi, vatandaş akınına uğradı. Tüm mahalleli, milyoner komşu tahmini yapıyor

Giriş Tarihi: 5.9.2015
Mahalleli yeni milyoneri arıyor
Süper Loto'da 7 haftadır devreden büyük ikramiye, önceki günkü çekilişte Nilüfer ilçesindeki 15 yıllık bir bayiden oynanan, 17, 19, 32, 34, 45 ve 48 numaralı kupona isabet etti. Kimliği meçhul talihli bu kuponla 15 milyon 523 bin 355 lira 70 kuruşun sahibi oldu.

SANA MI ÇIKTI?

Bayi sahibi Ömür Öztürk, haberi alınca normalde geç açtığı işyerini dün sabah erkenden açtı. Öztürk ve çalışanları, bayiye gelerek talihlinin kim olduğunu tahmin etmeye çalıştı. İlk iş olarak kendilerinden sürekli Süper Loto oynayanları arayarak haber veren Öztürk, kuponlarını kontrol etmelerini istedi. Tabii "Sana mı çıktı?" sorusunu da yöneltmeyi ihmal etmedi.

'SADECE MERAK ETTİM'
Milyoner avına çıkan mahallede herkes ise birbirini kontrol altında tutuyor. Milyonerin kim olabileceği üzerine tahminler yapıyor. Bayinin bulunduğu apartmanda oturan vatandaşlar da "Acaba talihli gelir mi?" düşüncesiyle gözlerini bayiden ayırmıyor. Apartmanın kapısından bir an olsun ayrılmayan Nevriye Giden, "Sadece merak ediyorum acaba tanıdığımız birine mi çıktı?" dedi.

'ÇOK HEYECANLANDIM'
Bir arkadaşının arayarak haber verdiğini böylelikle büyük ikramiyenin kendisine ait bayiden oynanan kupona isabet ettiğini öğrendiğini anlatan Ömür Öztürk, "Böyle büyük para kazandırdığım için mutluyum. Daha önce de bizden ikramiye çıkmıştı. Ancak bu kadar büyük miktarda değildi. Tahmin etmeye çalışıyorum ama edemiyorum. Çekilişin yapılacağı saate kadar bayi çok yoğundu. Muhtemelen makinenin oynadığı sayılara isabet etmiştir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahalleli yeni milyoneri arıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN