Oğlumu daha fazla görmek istiyorum

Olaylı boşanma davasıyla magazin gündemini uzun süre meşgul eden Bade İşçil ve Malkoç Süalp ikilisi bu kez oğulları Azur'un babayla görüşme süresi yüzünden davalık...

Giriş Tarihi: 2.10.2015
Oğlumu daha fazla görmek istiyorum
Oyuncu Bade İşçil ile olaylı boşanma süreci devam eden işadamı Malkoç Süalp arasında bu kez çocuk krizi patlak verdi. Ünlü işadamı, oğlu Azur'u görmek için mahkemenin belirlediği hafta sonları sadece 3 saat olan görüş sürenin uzatılması istedi. İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuran Malkoç Süalp, itiraz dilekçesinde İşçil'in hafta içi Kurtuluş'ta annesinin evinde yaşamasına rağmen, her hafta sonu Azur ile birlikte babasının Büyükada'daki evine gittiğini, bunu her hafta sonu Büyükada'ya gitmek zorunda bırakmak için kasıtlı yaptığını düşündüğünü ileri sürdü.

'SİGARA KOKUYOR'
İşçil'in Büyükada'daki evde babası, yabancı uyruklu genç üvey annesi ve kız kardeşi birlikte yaşadığını, her pazar Azur'u görmek için evlerine gittiğinde İşçil'in üvey annesinin sözlü müdahalesi ve hakaretine maruz kaldığını ileri süren Süalp, "Büyükada'daki evde yaşayan herkes sigara içiyor. Pazar günleri çocuğumu teslim almaya gittiğimde saçlarına dahi sigara kokusu siniyor" oğluyla gece yatısına da kalacak şekilde kişisel ilişki kurmak istediğini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oğlumu daha fazla görmek istiyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN