Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çorap aşkına

Giriş Tarihi: 14.10.2015
Çorap aşkına

Çorap çekmecesi dağınık olanların kıymetini iyi bilmek gerekiyor. Dr. Helen Fisher, çoraplarını savuranların ideal eş olduğunu söylü

Hemen herkes için ilk izlenim çok önem addediyor... Ancak, beyefendi ya da hanımefendi duruşların altında bilinmeyen bir sır olabiliyor. İyi bir kariyer, iyi bir aylık gelir, güzel bir ev, ilgili bir sevgili, sadık ve huzurlu bir eş veya tam tersi durumlar söz konusu olabiliyor. Geleneksel olarak bilinen "Hayırlı kısmet" arayışlarında kız ya da erkek profili sizden bir sır saklıyor da olabilir... Bu sırrı görebilmek için ise karşısındaki kişinin çorap çekmecesine bakmanız gerekiyor. Yapılan bir araştırmaya göre çorap çekmecesi en dağınık insanlar gerçekte en derli toplu ve titiz insanlar olarak öne çıkıyor.

'ÇEKMECE KARAKTERİ YANSITIR'
Biyolojik antropolog ve flört sitesi sahibi Dr. Helen Fisher çekmece ve karakter ilişkisi ile ilgili şunları söylüyor: "Düzenli bir çorap çekmecesi bir insanın biyolojisi ve karakteri ile ilgili birçok ipucu verebilir. Dağınık tipler geleneksel, düzenli, saygılı tiplerdir. Evlilik için de ideal eştirler."

DAĞINIK OLAN İDEAL EŞ
İlişki uzmanı da olan Fisher, "Karşınızdaki kişinin çorap çekmecesi düzenli bir aday ise aslında bu durum sizin için kötü, dağınık aday ise ideal eş portresinde olabilir" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: TAKVİM
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çorap aşkına
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN