'Çalışanlarım bana kaset kumpası kurdu'

Giriş Tarihi: 19.10.2015
'Çalışanlarım bana kaset kumpası kurdu'

Bir kadınla özel görüntüleri çekilerek kendisine şantaj yapılan patron: Elemanlarımla eğlenceye gitmiştik. İçeceğime ilaç katıp tuzak kurdular

Dört çalışanı tarafından kurulan tezgâhla, bir kadınla cinsel ilişkisi görüntülenen ve bu görüntülerle şantaja maruz kalan patron Ahmet E. yaşadıklarını SABAH'a anlattı. Ahmet E. çalışanları tarafından içeceğine ilaç katıldığını öne sürerek şunları söyledi: "Bir akşam yanımda çalışan elemanlarla eğlenmek için dışarı çıktık. Çalışanlarım alkol aldılar. İçmemeleri konusunda onları uyardım. Fakat bir bardak içeceklerini söyleyerek beni ikna ettiler. Bir süre sonra alkol almadığım halde kendimi kaybettim. İçeceğime ilaç kattıklarını tahmin ediyorum. Sarhoş gibiydim. Elemanım bu şekilde eve gitmemi istemedi ve kendi evine götürdü.

'KIZINI ÖLDÜRÜRÜZ'
Sabah uyandığımda ise teşekkür ettim ve evden ayrıldım. Olaydan birkaç gün sonra telefonum çaldı. Kimliği belirsiz birden fazla kişi beni arayarak ellerinde video görüntülerim olduğunu söyledi. 100 bin TL vermediğim takdirde annemden başlamak üzere aileme zarar vereceğini sonrasında liseye giden kızımı, Münevver Karabulut gibi öldürüp her bir parçasını çöp kovasına atacaklarını söyledi. Çok korkmuştum. Sabah polis merkezine gittim. Durumu anlattım. Birkaç saat sonra telefonum tekrar çaldığında ise para vermeyi kabul ettiğimi söyledim. Telefondaki şahıs Bağcılar Devlet Hastanesi'nin acilinde buluşacağımızı ve para ile buraya gelmemi istedi. Bu sırada polis tarafından hazırlanan sahte paralar ile şahsın belirtmiş olduğu yere gidip beklemeye başladık. Şahıs saat 14.00 sıralarında buluşma yerine geldi. Karşımda elemanım Hasan B.'yi görünce şoke oldum. Polisler o sırada şantajla para isteyen elemanımı ve köşede bekleyen diğer elemanlarımı suçüstü yakaladı. Soruşturma sonunda dava açıldı. Ekmeğimi yiyen, çocuğum gibi gördüğüm kişiler tarafından böyle bir olayla karşı karşıya kalmak psikolojimi zedeledi ve beni çok üzdü."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Çalışanlarım bana kaset kumpası kurdu'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN