İstanbul'da yarın bu yollara dikkat

Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde düzenlenecek olan, 'Evrensel Aşure Matem Merasimi' nedeniyle yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Giriş Tarihi: 22.10.2015 16:23 Güncelleme Tarihi: 22.10.2015 16:29
İstanbul'da yarın bu yollara dikkat

Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde yarın saat 10.00 ile 13. 00 arasında düzenlenecek olan 'Evrensel Aşure Matem Merasimi' nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.


İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, '23 Ekim 2015 Cuma günü saat 10.00 - 13.00 saatleri arasında ilimiz Küçükçekmece ilçesi Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde düzenlenecek olan 'Evrensel Aşure Matem Merasimi' nedeniyle saat 06.00'dan etkinlik bitimine kadar geçici olarak trafiğe kapatılacak yollar aşağıya çıkartılmıştır' denildi. Trafiğe kapatılacak yollar şu şekilde:

'Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesinin Enfes Sokak ile Dereboyu Caddesi arasından kalan kısmı iki yönlü olarak araç trafiğine geçici olarak kapatılacaktır. Ayrıca, yolun bu kısmına çıkan Aslı Sokak, Tığılay Caddesi, Fırat Sokak, Funda Sokak, Vişne Sokak, Köroğlu Sokak, Kiraz Sokak, Abay Caddesi, Zeynebiye Caddesi, Orhangazi Sokak, Barış Sokak, Hoşgörü Sokak, Erenler Sokak, Tokel Sokağın Fatih Caddesine çıkış kısımları tek taraflı geçici olarak kapatılacaktır. Halkalı Merkez Mahallesi Fulya Sokağın Fatih Caddesi ile Orhangazi Sokak arasında kalan kısmı iki yönlü olarak araç trafiğine geçici olarak kapatılacaktır. Ayrıca, Fidan Sokak ve Faydalı Sokağın Fulya Sokağa çıkış kısımları tek taraflı geçici olarak araç trafiğine kapatılacaktır.'
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul'da yarın bu yollara dikkat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN