Doktorun kaburgalarını kırdılar

Hastanın ameliyata geç alındığını öne süren yakınları, hemşirelerle tartıştıktan sonra araya giren asistan Dr. Hilmi Karaörs'e saldırıp iki kaburga kemiğini kırdı

Giriş Tarihi: 25.10.2015
Doktorun kaburgalarını kırdılar
Adana'da, hasta yakınlarının saldırısına uğrayan asistan Dr. Hilmi Karaörs'ün 2 kaburga kemiği kırıldı. Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Servisinde bel kırığı nedeniyle ameliyat olması planlanan Y.A.'nın yakınları, hastalarının ameliyata geç alındığını iddia edince görevli hemşirelerle tartıştı. Hemşirelere tepki gösteren hasta yakınları, araya giren nöbetçi asistan doktor Hilmi Karaörs'e saldırdı. Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli Asistan Hekim Hilmi Karaörs, hasta yakınları tarafından darp edildi. Karaörs'ün iki kaburgası kırıldı.

ŞİKÂYETÇİ OLDU
Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi'nde bel kırığı nedeniyle ameliyat olmak için bekleyen hasta Y.A.'nın yakınları, hastanın ameliyata geç alındığını iddia ederek servisteki nöbetçi hemşirelere sözlü şiddette bulundu. Daha sonra nöbetçi Asistan Hekim Hilmi Karaörs'ü darp etti. Saldırganlar polis merkezinde sorguya, asistan hekim Hilmi Karaörs ise tedaviye alındı. Kaburgasında kırık oluşan Hilmi Karaörs, "Ağrılarım var. Şikâyetçiyim. Bizler zaten yoğun ve yorucu şartlarda çalışıyoruz. Böyle bir saldırıya uğradığım için çok üzüldüm. Yıprandım. Psikolojim bozuldu" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doktorun kaburgalarını kırdılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN