Türkiye'nin en iyi haber sitesi

toplantıyı bırakıp doğuma gitti

Giriş Tarihi: 27.10.2015 16:57 Güncelleme Tarihi: 27.10.2015 17:12
Sare Davutoğlu toplantıyı bırakıp doğuma gitti

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Kadın Doğum Uzmanı eşi , gelen haber üzerine katıldığı Çalışan Kadınlar Buluşması'ndan ayrılarak bir hastasının doğumuna katıldı. Doğumun ardından toplantıya dönen Davutoğlu, bebeğin fotoğraflarını yanındakilere gösterdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Kadın Doğum Uzmanı eşi Dr. , gelen haber üzerine, katıldığı Çalışan Kadınlar Buluşması'ndan ayrılarak bir hastasının doğumuna katıldı. Doğumun ardından toplantıya dönen Davutoğlu, bebeğin fotoğraflarını yanındakilere gösterdi
Başbakan Davutoğlu, Haliç Kongre Merkezi'nde Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ve Uluslararası Kadın ve Aile Derneği (UKADER) tarafından düzenlenen "Çalışan Kadınlar Buluşması"na katıldı. Başbakan Davutoğlu'ndan önce salona gelen Sare Davutoğlu, masaları dolaşarak kadınlarla selamlaştı, fotoğraf çektirdi.

Sare Davutoğlu, toplantı sırasında gelen bir haber üzerine, bir hastasının doğumu için salondan ayrıldı.
Başbakan Davutoğlu salona geldiğinde, yanında eşi için ayrılan yer bir süre boş kaldı. Davutoğlu, bunun üzerine protokol masasında yer alan bir işçi kadının yanına oturmasını istedi.

Sare Davutoğlu, Başbakan Davutoğlu konuşmasını yaptığı sırada salona geldi. Başbakan Davutoğlu, "Çalışan bir kadın olarak Sare Hanım da doğum sonrası aramıza katıldı" dedi.

Sare Davutoğlu, cep telefonundaki kız bebeğin fotoğrafını, yanındakilere gösterdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sare Davutoğlu toplantıyı bırakıp doğuma gitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN