'da li genci aşağıya işte böyle attılar

'da para yatırmak için gittiği de sıra yüzünden kavga eden uyruklu Seydou Nourou Kente (25), 4 kişi tarafından 4. kattan aşağıya atıldı. Yaralanan Seydou Nourou Kente hastanede tedavi altına alınırken, polis 4 saldırganı yakalayarak gözaltına aldı.

Giriş Tarihi: 11.11.2015 00:54 Güncelleme Tarihi: 11.11.2015 01:09
Kumkapı'da Senegalli genci aşağıya işte böyle attılar
, Saraç İshak Mahallesi, İbrahimpaşa Yokuşu Sokak üzerinde saat 16.30 sıralarında meydana gelen olay, görgü tanıklarının anlatımına göre şöyle gelişti:

ADAM ÇAĞIRIP SALDIRDILAR

Para yatırmak için postaneye giden Senagal uyruklu Seydou Nourou Kente, sıra yüzünden bir kişiyle tartıştı. Tartışma sırasında, bu kişi, telefon ederek arkadaşlarını çağırdı. Kente de arkadaşlarını çağırınca, postanede iki grup arasında kavga çıktı. Kavga sırasında, Seydou Nourou Kente 4. kat penceresinden aşağıya atıldı. Kente yaralı şekilde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

OLAY BÜYÜDÜ

linin kafasının alın bölgesinde ezilme meydana geldiği, kalçasının da kırıldığı öğrenildi. Polise ifade veren Seydou Nourou Kente, "Sıra yüzünden bir kişi ile kavga ettim. O arkadaşlarını çağırınca, ben de çağırdım. Kavga sırasında biri kaldırıp beni pencereden aşağı attı" dedi.


ŞÜPHELİLERDEN İLGİNÇ İFADE
Olaydan sonra harekete geçen polis, olayın şüphelileri Hakan Y., Süleyman Y., İsa Y. ve Hasan T.'yi gözaltına aldı. Şüphelilerin, sorgularında, kavga ettiklerini, ancak Senegalliyi 3. kattan aşağıya kimin attığını bilmediklerini söyledikleri öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kumkapı'da Senegalli genci aşağıya işte böyle attılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN