Günlük burç yorumları

Burç yorumları! Herkes güne başlarken ilk olarak burcunun bugünkü yorumu okuyor. Biz de Sabah.com.tr olarak günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza göre nuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 16.11.2015 14:31 Güncelleme Tarihi: 16.11.2015 14:47
Günlük burç yorumları
KOÇ: Ay tepe evinizde ilerleyerek, toplumsal ilişkilerinizi olumlu etkilemektedir. Çevrenizde yaratıcılığınız konusunda ikna edilmesi gereken bir çok kişi var ve siz bu konuda önemli gelişmeler elde edeceksiniz. Bir çok fikirden yola çıkarak, mükemmel bir sentez oluşturacaksınız. Alışkanlıklarınız konusunda, değişimlere hazır olmalısınız..

BOĞA: Çevresel değişimlere kendiniz hazır hissetmeniz, ve olaylara yumuşak bir mantık getirmeniz sayesinde bir çok engeli kolayca aşacaksınız. Ay , çevre koşullarınızı belirlerken, kişisel yaratıcılığınızı kullanmanız konusunda size motivasyon sağlayacak. Bugün kısa bir tatil yaparak enerjinizi güçlendirebilirsiniz. Kendinize fırsat yaratmalısınız.

İKİZLER: Sevdiklerinizin sorunları gündeme gelecek ve sizden onlara destek vermeniz beklenecektir. Bugün anaç duygularınızın atakta olması, yakınlarınızın yaşamını kolaylaştırabilir. İçinizde sakladığınız bazı duygularınızın da açığa vurulmasından hoşlanmadığınız için, her zamankinden şaşırtıcı bir tabloyla ortaya çıkabilirsiniz.

YENGEÇ: Duygusallığınızın ön planda olacağı bir gün. Ay karşıt burcunuz Oğlak'ta ilerliyor ve her şeye, fazla alınganlık gösteriyorsunuz. Birlikte olduğunuz arkadaşlarınızın sözlerini yanlış algılayabilir ve onlarla gereksiz bir tartışma başlatabilirsiniz. Fikirlerinizden ödün vermemeniz , dostlarınızın arkanızdan konuşmasına neden olabilir.

ASLAN: Maddi konuların üstesinden gelebilmek için, bazı planlara ihtiyacınız var. Harcamalarınıza belli bir disiplin getirmeli ve karşınıza çıkan ani fırsatlardan faydalanmalısınız. Dışa dönük ve paylaşımcı yapınızı biraz daha dengelemeli, sezgilerinizden yola çıkarak, bazı önlemler almalısınız. Bugün duygu yoğunluğunuza dur diyemiyorsunuz.

BAŞAK: Kendinize özgün davranışlarınızı sergilerken, hiç kimseyi etkilemeyi düşünmüyorsunuz. Olaylara iyi niyetli yaklaşımlarınızın farklı algılanması, sizi üzebilir. Duygusal ilişkilerinize hiç kimsenin karışmasını istemiyor olmanız, onunda bu konuda çaba göstermesini gerektirecek. Olaylara netlik getirmelisiniz.

TERAZİ: Bugün duygusal gerilimlere neden olacak olayları ortadan kaldırmalısınız. Yanınızda çalışan kişilerin fikir değiştirmeleri yüzünden zor anlar yaşayabilirisiniz. Kısa yollar yapmalı ve görmeyi arzuladığınız kişilerle bir araya gelmelisiniz. Bugün yeni yapılanmaya ihtiyacınız var. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmayı başaracaksınız.

AKREP: Balık'ta yer alan Ay ve aşk yaşantınızla ilgili duygu değişimlerine ve sallantılara neden olabiliyor. Ani davranışlardan uzak kalmalı ve çevresel faktörlerden etkilenmemelisiniz. İlişkinizi sorgulayacak konuşmalardan uzak kalmayı başarırsanız, durumun geçiciliğini kavrayabileceksiniz.

YAY: Oğlakta bulunan Ay, madde evinizi etkiliyor. Beklenmeyen masraflar gündeme gelecek. Biriktirdiğiniz paralarınızın gereksiz bir şekilde tükenmesiniz istemiyorsanız, bazı önlemleri almalı ve içsel disiplininizi sağlamalısınız. Sevdikleriniz söz konusu olduğu zaman, harcamalarınızın sınırını aşıyorsunuz. Bugün ayak sağlığınız önemli.

OĞLAK: Ay burcunuzda ilerlerken, size sağlayacağı motivasyonu görmezlikten gelmemelisiniz. Partnerinizle farklı düşünceler içinde olacaksınız. Onun iyi niyetli yaklaşımları, sizin çevresel şartlarınıza uymayabilir. Onu ikna etme konusunda yumuşak bir yöntem kullanmalısınız. Daha sonra geriye dönüşlerinizde zorluklar yaşıyorsunuz.

KOVA: Ay bilinç altınızı olumlu etkilerken, fikir değiştirmek için bahaneler arıyorsunuz. Bugün bulunduğunuz ortamlardan hemen sıkılabilir ve kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Güçlü işbirliklerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Partnerinizin de ise destek vermesini isteyebilir ve bu konuda kapris yapabilirsiniz. Şartlarınızı daha da zorlaştırmamalısınız

BALIK: Bugün iletişim konusunda istemediğiniz aksilikler kapınızı çalabilir. Görüşmek istediğiniz yakınlarınıza ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Ani değişimlerden hoşlanmadığınız için, zihinsel ve bedensel bir gerilim söz konusu. İç dünyanızın karışıklığını bir an önce düzeltmeli, kendinize yeni bir motivasyon alanı sağlamalısınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Günlük burç yorumları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN