Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den son dakika tahmini!

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor, Türkiye genelinde mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

Giriş Tarihi: 25.11.2015 12:13 Güncelleme Tarihi: 25.11.2015 12:14
Meteoroloji'den son dakika hava durumu tahmini!
Genel Müdürlüğünce yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye batı kesimleri parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Edirne, Kırklareli, İzmir ve Çanakkale çevreleri ile akşam saatlerinden itibaren Kıyı Ege, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Antalya çevrelerinin sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; gece saatlerinden sonra İzmir çevreleri, Aydın ve Muğla'nın kıyı kesimleri ile Balıkesir'in batı ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Bu sabah saatlerinde iç ve doğu bölgelerde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.Rüzgar ise genellikle güney ve güneybatı, yurdun güneydoğu kesimlerinde kuzey ve doğu yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, Kuzey Ege ve Batı Akdeniz Kıyıları ile Marmara'da yer yer kuvvetli olarak esecek.


KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI


Yağışların, gece saatlerinden sonra İzmir çevreleri, Aydın ve Muğla'nın kıyı kesimleri ile Balıkesir'in batı ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklenirken Meteoroloji, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini bildirdi.


BAZI İLLERDE HAVA DURUMUANKARA: Parçalı ve az bulutlu. (17)

İSTANBUL: Parçalı, zamanla çok bulutlu. (20)

İZMİR: Az bulutlu ve açık.(21)

ADANA: Az bulutlu ve açık. (24)

ANTALYA: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren sağanak yağışlı. (21)

SAMSUN: Parçalı ve az bulutlu. (24)

ERZURUM: Az bulutlu ve açık. (11)

DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık.(18)


BÖLGELERDE HAVA DURUMUMARMARA: Parçalı zamanla batı kesimlerinin çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Edirne ve Kırklareli çevreleri, akşam saatlerinden itibaren Çanakkale ve Tekirdağ ile Balıkesir'in batı ilçelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; gece saatlerinden sonra Balıkesir'in batı ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

EGE: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde İzmir ve Aydın'ın kıyı kesimlerinin hafif sağanak yağışlı, akşam saatlerinden itibaren kıyı kesimlerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; gece saatlerinden itibaren İzmir çevreleri ile Aydın ve Muğla'nın kıyı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren Antalya çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık, bölgenin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meteoroloji'den son dakika hava durumu tahmini!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN