Taçlı güzelin başı yine bir erkekle belada

2006'da en iyi model seçilen Neslihan Önder, şiddet gördüğü gerekçesiyle eşinden boşandıktan 4 yıl sonra bu kez erkek arkadaşı için ölümle tehdit şikâyetinde bulundu

Giriş Tarihi: 29.11.2015
Taçlı güzelin başı yine bir erkekle belada
2006'da "Türkiye'nin En İyi Modeli" seçilen Neslihan Önder'in (28) başı bu kez erkek arkadaşı İrfan K. ile derde girdi. Önder, ayrılmak istediğini söylediği İrfan K.'nın (30) kendisini "Seni yaşatmam. İlişkiyi bitirirsen öldürürüm" diyerek tehdit ettiğini öne sürdü. İstanbul Emniyeti'ne 11 Kasım'da başvuran Önder, gizlice girdiği dairesinin kapı kilidini değiştiren İrfan K.'dan şikayetçi oldu. Önder koruma tedbiri ve uzaklaştırma kararı talep etti. Önder'in dilekçesindeki iddialar şöyle: - Beş aydır birlikte olduğum İrfan K. tarafından tehdit edildim. Bir hafta önce kendisinde davranış bozukluğu fark ettim. İlişkiyi bitirmek istediğimi söyledim fakat o kabul etmedi. 'Seni yaşatmam. Bu ilişkiyi bitirirsen öldürürüm' diyerek tehditler savurdu. Önce ciddiye almadım. Tehditleri sürdü. Bebek'teki dairemin kapısı zorlandı. Bir gün dışarı çıktım. Eve döndüğümde kapı kilidinin değiştirildiğini fark ettim. Daireme girerek özel eşyalarımı dağıttı. Kapının kilidini değiştirdi. Korktum. Daireye polisle birlikte gittim. Kapı göbek kilidinin değiştirildiği saptandı. Polis dairede İrfan K. ile karşılaştı.

TEHDİT İDİASINI REDDETTİ
"Konut dokunulmazlığını ihlal ve tehdit" iddiaları üzerine şüpheli olarak İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'nde ifadesi alınan İrfan K. ise savunmasında "O adreste birlikte yaşadık. Evin masraflarını ben karşıladım. Tehdit iddialarını reddediyorum" dedi.

FUTBOLCU EŞE UZAKLAŞTIRMA
Önder 2011'de boşandığı futbolcu Erkan Ergün (36) için sarfettiği "Beni yastıkla boğarak öldürmek istedi" sözleriyle gündeme gelmişti. Önder eşine açtığı boşanma davasının dilekçesinde "Ayak topuklarıyla kafama ve suratıma vurdu. Bayıltana kadar beni dövdü" diyerek ölümle tehdit edildiğini ileri sürmüş, Erkan Ergün hakkında mahkemeden 5 ay 'evden uzaklaştırma' kararı çıkmıştı.

KARAGÜMRÜK ÇETESİYLE GÖZALTI
Önder, Nuri- Vedat Ergin kardeşlerin Karagümrük çetesine 2011'de düzenlenen operasyonda gözaltına alınmıştı. Teknik takibe takılan Önder, çeteden, şiddet gördüğünü iddia ettiği Ergün'le ilgili yardım istemişti. İddiaya göre; çete Önder aracılığıyla bazı ünlüleri şantajla tuzağa düşürmek için çalışmıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taçlı güzelin başı yine bir erkekle belada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN