Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çamlıca Tepesi'ndeki TV vericileri tarih oluyor

Çamlıca Tepesi’ndeki televizyon ve radyo vericileri için geri sayım başladı. Müjdeyi Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen verdi. 2016 yılı içerisinde televizyon kuleleri kaldırılacak.. Yeşil alan daha da genişleyecek.

Giriş Tarihi: 3.12.2015 19:10
Çamlıca Tepesi'ndeki TV vericileri tarih oluyor

Çamlıca'daki çirkin görüntü yakında tarihe karışacak... Yeditepeli şehrin en özel noktalarından biri olan Çamlıca Tepesi, eski günlerine dönüyor...

Çamlıca tepesindeki kuleler ve vericiler kaldırılıyor. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, "Antenler tek noktada toplanacak, bugünlerde ihaleye çıkılacak... Çamlıca Camii de ibadete açılınca Çamlıca Camii'nin minareleri dışında gözü yoran hiç bir şey olmayacaktır" dedi.Türkmen, "Çamlıca, 2016'da İstanbulluların dostlarıyla gezebilecekleri bir yer olacak... Burası doğal sit bölgesi bir çivi bile çakılmayacak" ifadelerinde bulundu. Sadece Çamlıca'nın değil Üsküdar'daki yerleşimlerin de çehresinin değişeceğini söyleyen Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen bir müjde daha verdi, "Bölgedeki yerleşimler için de kentsel dönüşüm başlıyor" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çamlıca Tepesi'ndeki TV vericileri tarih oluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN